Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dviratininkai pavasarį pasitiko varžydamiesi

Dviratininkai pavasarį pasitiko varžydamiesi
Dviratininkai pavasarį pasitiko varžydamiesi
Šaltinis: 15min
0
A A

Netikėtai grįžusi žiema nustebino daugelį Lietuvos gyventojų. Nelabai kas tikėjosi, kad užklups tokie permainingi orai. Šie staigūs orų pokyčiai palietė ir Vilniaus dviratininkus....

Netikėtai grįžusi žiema nustebino daugelį Lietuvos gyventojų. Nelabai kas tikėjosi, kad užklups tokie permainingi orai. Šie staigūs orų pokyčiai palietė ir Vilniaus dviratininkus. Daugelis jų pajutę šias oro permainas, susirinko į naujos dviračių parduotuvės „Dviratis Tau“ atidarymą, kur simboliškai paminėjo sezono pradžią.

Technika neatlaikė dviratininkų jėgos

Į renginį atvyko gausus dviračių sporto mėgėjų, atstovaujančių įvairius dviračių sporto klubus ir komandas. Čia jie išmėgino savo jėgas ir varžėsi mindami dviračius, įstatytus į specialius treniruoklius. Deja, vienas tokių treniruoklių nepataisomai sugedo. Jis neatlaikė žiemą sporto neapleidusių dviratininkų jėgos.

„Didžiausi dviračių sporto entuziastai neapleidžia sporto ir žiemos sezonu. Kas savo sportinę formą palaikė mindami treniruoklius, kas lankė sporto klubus, tačiau pamatėme, kad sezonui dviratininkai ruošiasi. Dviratininko jėgos neatlaikė net vienas varžytuvėms paruoštų treniruoklių,“ – linksmai prisimena dviračių parduotuvės „Dviratis Tau“ vadovas Arūnas Gliaudelis. Šiose varžytuvėse maloniai sutiko sudalyvauti ir merginos, ir kitų sporto šakų sportininkai.

Galimybė susipažinti su geriausiai vertinamais pasaulio dviračiais

Bet kuris didesnis dviračių sporto mėgėjas žino, kokie dviračiai yra laikomi vienais geriausių. Visi renginio dalyviai turėjo galimybę susipažinti su naujais dviračių modeliais, kuriuos šiais metais pristato geriausiai vertinami „Specialized“ bei „FOCUS“ prekiniai ženklai.

„Dviratis Tau“ parduotuvės vadovas A. Gliaudelis pripažįsta, kad jų tikslas yra Lietuvos rinkai pristatyti kokybiškiausią produktą. „Mūsų atstovaujami prekiniai ženklai yra labai gerai vertinami visame pasaulyje - sparčiausiai kylantis Europos dviračių gamintojas „FOCUS“ ir pasaulinės rinko lyderis „Specialized“. Siekiame, kad lietuviai galėtų išbandyti geriausius produktus,“ – mintimis dalinasi sportininkas. Anot jo, vis daugiau lietuvių įvertina aukščiausią klasę ir rinkdamiesi dviračius.

„Aktyviai dirbame ties tuo, kad kuo daugiau mūsų šalies gyventojų dviračius išbandytų kaip aktyvaus laisvalaikio priemonę. Kiekvienam mūsų klientui siekiame padėti patirti geriausius pojūčius važiuojant dviračiu – konsultuojame dėl dviračio tipo, išrenkame tinkamiausią dydį ir, prieš jį atiduodami klientui, sureguliuojame,“ – teigia parduotuvės „Dviratis Tau“ vadovas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt