TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Džiugi Angelų sargų dienos šventė Kaune (nuotraukos, video)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį Kaune, Vienybės aikštėje, vyko renginys, skirtas paminėti Angelų sargų dieną.

Šeštadienį Kaune, Vienybės aikštėje, vyko renginys, skirtas paminėti Angelų sargų dieną. Šiemet minimas šventės jubiliejus – prieš 20 metų nepriklausomoje Lietuvoje pradėta minėti Policijos diena.

Šios džiugios sukakties proga susirinko policininkai ne tik iš didžiųjų Lietuvos miestų, bet iš mažesniųjų. Pirmieji sveikinimo žodžius tarė Vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis bei viceministras Mindaugas Ladiga. Toliau palinkėjimus žėrė generalinis komisaras Vizgirdas Telyčėnas. Juos pratęsė Kauno savivaldybės administracijos vadovas Vygantas Gudėnas. Po sveikinimų nugriaudėjo trys šūviai iš patrankos. Triukšmą pakeitė minutės tyla, kurios metu pagerbti žuvę kariai, padėta gėlių ant Nežinomojo kareivio kapo.

Tuomet atėjo laikas padėkoti pareigūnams, kurie savo darbą atlieka itin pavyzdingai: R.Klapatauską, E.Dubauską, E.Muraškiną, A.Augustinavičių ir daugelį kitų. Kauno apskrities Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės vadas Minvydas Mikalauskas įteikė R.Štukui, R.Oželiui LŠS rinktinės garbės šaulio ženklelius. Nebuvo pamiršti ir civiliai, kurie padėjo užkirsti kelią nusikaltimams – Neringa Kirkliauskaitė ir Laimonas Nausėda taip pat buvo apdovanoti.

Pasibaigus apdovanojimams, aikštėje skambėjo Vidaus reikalų ministerijos (VRM) Reprezentacinio pučiamųjų orkestro muzika, o kad mažiesiems nebūtų nuobodu šuo Amsis ir vilkas Polis vedė šokius ir dalino saldainius. Kol mažieji linksminosi, tėveliai galėjo apžiūrėti Lietuvos viešosios policijos rinktinės „Vytis” , antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras” , Lietuvos kelių policijos tarnybos parodas. Prie „Aras” palapinės buvo daugybė smalsuolių: čia galėjai ne tik sužinoti, kiek sveria skydas ar kaip toli gali šauti snaiperių naudojami ginklai, bet ir palaikyti juos rankose. Taip pat buvo įdomu stebėti automobilių apsivertimo imitavimo įrenginį.

Netrukus aikštės viduryje pasirodė Vilniaus raitoji policija, kuri pademonstravo žirgų sugebėjimus. Šventinę programą skambiomis dainomis tęsė atlikėjas Merūnas, o tuo metu savo pasirodymams pradėjo ruoštis policininkai, dirbantys su šunimis. Jie parodė, kaip surandami narkotikai, nuginkluojami plėšikai. Merūną pakeitė vaikų grupė „Caca”. Atlikus paskutinę dainą, visas dėmesys atiteko „Aro” vyrams, kurie parodė, kaip išminuojami sprogmenys. Po sprogimų uždainavo „Mergiotėz” , o už scenos paskutines pasirodymo detales derino Mykolo Riomerio viešojo saugumo fakulteto studentai. Šie parodė daug savigynos triukų, vyresnieji žiūrovai jų metu neslėpė didžiulės nuostabos. Renginį vainikavo išvažiuojančių policijos mašinų sirenos ir  grupės „16Hz” programa.

VIDEO: Angelų sargų šventė Kaune pt.1
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kas vyksta Kaune
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt