Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 rugpjūčio 15d. 11:28

Ekologinė bomba Šyšos upėje

Šyša
Šyša
Šilutės mietu vingiuoja gražuolė Šyšos upė, tačiau ji yra skriaudžiama. Į ją bėga įvairiausi teršalai iš įvairių įmonių: spirito gamyklos, kiaulių komplekso, pieninės ir t.t., su jais kovoja Šilutės gražinimo draugija (Pirmininkas Orestas Lidžius). Rengiamos įvairios akcijos :„Šyša mūsų upė“...žygiai baidarėmis, kurių metu akivaizdžiai matomi teršėjai. Jose dalyvaujau ir aš, tad žinau tas vietas.

Šilutės miestu vingiuoja gražuolė Šyšos upė. Tačiau ji yra skriaudžiama. Į ją bėga įvairiausi teršalai iš įvairių įmonių: spirito gamyklos, kiaulių komplekso, pieninės ir t.t., su jais kovoja Šilutės gražinimo draugija (pirmininkas Orestas Lidžius). Rengiamos įvairios akcijos :„Šyša mūsų upė“, žygiai baidarėmis, kurių metu akivaizdžiai matomi teršėjai. Jose dalyvaujau ir aš, tad žinau tas vietas.

Neseniai teko kelias dienas praleisti Šilutės ligoninėje, tad ryte ėjau pasivaikščioti prie Šyšos upės. Buvo sekmadienis. Gaivus ir saulėtas rytas, tačiau nemalonus kvapas užspaudė nosį.

VIDEO: Užteršta Šyšos upė

Žinodamas šią problemą nuėjau įsitikinti, kodėl dvokia mazutu. Šyšoje matėsi bėgantys teršalai, kurie vandenį nudažė vaivorykštės spalvomis. Šilutės ligoninės katilinėje kažkada išsiliejo naudojamas kuras ir nuo to laiko patenka iš įsigėrusio grunto į šalia esančią Šyšos upę – vos už 30-40 metrų. Ši problema, berods, visiems žinoma, tik niekas nieko nesiruošia daryti, merai verčia merus vieną po kito...  Įdomiausia tai, kad čia pat vos vos už 60-70 metrų Šilutės ligoninės patalpose yra įsikūręs Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamentas Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos Šilutės skyrius, o jiems ši problema dzin...

Gal, kai sužinos misnisterijos atstovai tai kas nors pajudės?

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Temos: 2 Tarša Bomba

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

26:55
01:14
01:25

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt