Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Erzina rūkalų kvapas laiptinėje? Keisk taktiką! (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Ar dažnai sėdint lauko kavinėje erzina cigarečių kvapas? Kovojate su laiptinėse rūkančiais kaimynais? Erzina kolegų rūkymo pertraukėlės tualete? Prašėte, barėte, pykote, ignoravote ir... nesulaukėte teigiamo rezultato? EXsmoker siūlo keisti kovos taktiką ir skelbia akciją „EXsmoker netikėtose vietose"! Akcijos tikslas – padėkoti už nerūkymą!

Ar dažnai sėdint lauko kavinėje erzina cigarečių kvapas? Kovojate su laiptinėse rūkančiais kaimynais? Erzina kolegų rūkymo pertraukėlės tualete? Prašėte, barėte, pykote, ignoravote ir... nesulaukėte teigiamo rezultato? EXsmoker siūlo keisti kovos taktiką ir skelbia akciją „EXsmoker netikėtose vietose"! Akcijos tikslas – padėkoti už nerūkymą!

Akcijoje dalyvauti gali visi, kurie siekia saugoti savo sveikatą, kuriuos erzina dūmų kvapas. Tereikia atsisiųsti specialų maketą, jį priklijuoti, prikabinti, pastatyti ar kitaip pritvirtini toje vietoje, kur norite, kad nebūtų rūkoma (pavyzdžiui, laiptinėje, lauko kavinėje, tualete ir kt.),nufotografuoti ir patalpinti nuotrauką „Facebook" profilio Nerukysiu sienoje. Po nuotrauka būtinai nurodykite, kokiame mieste ir kokiame objekte įamžintas EXsmoker žmogeliukas.

Nuotraukas taip pat galite siųsti elektroniniu paštu info@EXsmoker.lt. Jos matomos specialiame žemėlapyje. Beje, aktyviausi (atsiuntę daugiausiai nuotraukų) ir kūrybiškiausi (pasirinkę įdomias vietas) „keliautojai" apdovanojami EXsmoker dovanų rinkiniais.

Šiuo metu EXsmoker jau apkeliavo beveik visą Lietuvą ir toliau tęsia savo žygį! Būkime aktyvūs kovoje prieš pasyvų rūkymą! Padėkokime, kad rūkantieji neteršia tabako dūmais oro, kuriuo kvėpuojame!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kvapas
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt