Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Feministinis Frontas kunigui R.Doveikai įteikė diplomą už „pažangų“ mąstymą

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Feministinis Frontas, reaguodamas į homofobišką ir mizoginišką pasisakymą, įteikė kunigui R.Doveikai diplomą už „pažangų“ mąstymą.

Neseniai pasirodžiusiame straipsnyje kunigas Ričardas Doveika išsakė mintis apie homoseksualumo priežastis, neva remdamasis genetikų nuomone. Pristatyme kunigas teigė, kad „pabendravęs su homoseksualaus žmogaus šeima sužinai, kad jo motina yra pasidariusi kelis abortus“, o pasakymas: „Mama, aš esu gėjus“ iš tiesų reiškia  „Mama, tu esi agresorė, aš tavęs bijau“.

Taip pat, anot R.Doveikos, homoseksualumas tėra mados reikalas. Tokiu būdu  R.Doveika prisideda prie homofobijos skleidimo Lietuvoje ir prie moterų žeminimo ir menkinimo.

Feministinis Frontas (FeF), reaguodamas į tokį homofobišką ir mizoginišką pasisakymą, balandžio 1 d. įteikė kunigui R.Doveikai diplomą už „pažangų“ mąstymą. Įteikus diplomą, kunigas gynėsi, teigdamas, kad tai esą ne jo nuomonė – jis tik perteikė genetikų mintis. Tačiau paklaustas, kokiais konkrečiais genetikais remiasi, jokio atsakymo nepateikė...

Feministinio Fronto informacija

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt