Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Filmas apie garsųjį „Greenpeace“ laivą

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Spalio 21d. jau prasidėjęs kino filmų festivalis „Nepatogus kinas“ jau pakvietė į pirmojo filmo peržiūrą „Vaivorykštės kariai“.

Spalio 21d. jau prasidėjęs kino filmų festivalis „Nepatogus kinas“  pakvietė į pirmojo filmo peržiūrą „Vaivorykštės kariai“.

Šis filmas priklauso žaliajai programai. Šių metų „žaliosios programos“ filmai ne tik pateikia platų požiūrį į žemės būklę, bet ir siūlo sektinų pavyzdžių, galinčių padėti išvengti artėjančių katastrofų žemėje.

Filmo režisierė Suzanne Raes pateikė tikrą įstoriją apie garsųjį „Greenpeace“ laivą „The Rainbow Warrior“ ir jo įgulą. Hipiai iki pat mirties – štai tokia buvo šio laivo įgulą. Tai žmonės, kurie ne tik kalbėjo, bet ir ėmėsi veiksmų ir dalyvavo aplinkosauginėse operacijose prieš banginių medžiotojus ir atominio ginklo bandymus Ramiajame vandenyne. Kai 1985 metų liepos mėnesį Prancūzijos slaptosios tarnybos nuskandino garsųjį „Greenpeace“ laivą, šio incidento metu žuvo vienas iš bendražygių ir ši mirtis stipriai paveikia likusius įgulos narius.

Daugelyje festivalių gerai sutiktas filmas ne tik pasakoja apie garsiojo laivo įgulos bičiulystę bei likimus, bet ir žvelgia į aplinkosauginių kampanijų pradžią ir jų poveikį šiandien. Filmas, kuris ne tik pakelia nuotaiką, bet ir priverčia susimastyti: „O kaip mes prisidedame prie aplinkos išsaugojimo?“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt