Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Finansų analitikai G.Nausėda ir V.Katkus konferencijoje Kaune diskutuos apie euro zonos krizę

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Rytoj, spalio 20 d. 11 val. viešbučio Europa Royale Kaunas konferencijų salėje (Miško g. 11) Kauno ir Marijampolės Europos informacijos centras-Europe Direct organizuoja konferenciją-diskusiją „Lietuvos ir Europos Sąjungos ekonominė situacija euro zonos krizės kontekste: grėsmės ir gairės", skirtą aktyviems ir ekonominėmis tendencijomis besidomintiems žmonėms.

Rytoj, spalio 20 d. 11 val. viešbučio Europa Royale Kaunas konferencijų salėje (Miško g. 11) Kauno ir Marijampolės Europos informacijos centras-Europe Direct organizuoja konferenciją-diskusiją „Lietuvos ir Europos Sąjungos ekonominė situacija euro zonos krizės kontekste: grėsmės ir gairės", skirtą aktyviems ir ekonominėmis tendencijomis besidomintiems žmonėms. Konferencija siekiama aptarti ekonominės krizės poveikį gyventojams, valstybėms ir visai ES, pasidalinti kompetentingų ekspertų prognozėmis, kaip euro zonos žlugimas įtakotų Lietuvos ir Europos ekonomiką, apibrėžti galimus krizės padarinių švelninimo  scenarijus. Konferencijoje taip pat bus siekiama įvertinti ES ekonomikos augimo strategijoje"Europa 2020" numatytų tikslų užimtumo, inovacijų, švietimo, socialinės įtraukties, klimato ir energetikos srityje įgyvendinimo galimybes dabartinės ekonominės krizės kontekste.

Renginyje dalyvaus ir savo įžvalgomis apie euro zonos krizę ir Lietuvos ekonomikos perspektyvas dalinsis finansų analitikas, SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda. Nepriklausomas finansų analitikas Valdemaras Katkus ekonominius klausimus susies su politine šiandienos situacija Europoje ir Lietuvoje. Dr. Jurgita Bruneckienė, KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto docentė, konferencijoje apžvelgs ir įvertins Kauno regiono konkurencingumą Lietuvoje ir ES, identifikuos pagrindinius miestui keliamus iššūkius.

Vienos iš organizatorių, Kauno Europos informacijos centro-Europe Direct vadovės Dianos Lukoševičiūtės-Burneikienės teigimu, Lietuvos ir Europos ekonominius klausimus nagrinėjančios konferencijos Kaune tradiciškai organiuojamos jau trečius metus, o dabartinio renginio savalaikiškumą ir svarstomų klausimų aktualumą kauniečiams parodė netikėtai didelis norinčių dalyvauti konferencijoje žmonių skaičius.

10 Lietuvoje veikiančių Europos informacijos centrų - Europe Direct priklauso 27 ES šalyse veikiančiam informacijos apie ES tinklui, kurį sudaro 484 centrai.

Organizatoriai: Kauno ir Marijampolės Europos informacijos centrai-Europe Direct. Partneriai - Kauno V.Kudirkos viešoji biblioteka, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir juose veikiantis Europos verslo ir inovacijų tinklas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt