Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gal tu tas paskutinis stebuklas Pupsio gyvenime? (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Yra šioje žemėje toks mažas, kudlotas, į pudeliuką panašus, 6 m. amžiaus, iki 2011 m. liepos mėn. didelį vargelį vargęs šunelis Pupsis. Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus prieglaudėlės savanorių pažintis su šiuo be galo žmonių skriaustu, tačiau išlikusiu jų atžvilgiu labai meiliu šuneliu prasidėjo 2011 m. liepos 14 d.

Yra šioje žemėje toks mažas, kudlotas, į pudeliuką panašus, 6 m. amžiaus, iki 2011 m. liepos mėn. didelį vargelį vargęs šunelis Pupsis. Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus prieglaudėlės savanorių pažintis su šiuo be galo žmonių skriaustu, tačiau išlikusiu jų atžvilgiu labai meiliu šuneliu prasidėjo 2011 m. liepos 14 d. Vėlų liepos mėn. 13 d. vakarą Pagiriuose Vilniuje sulaužytomis abiejomis užpakalinėmis kojomis, pūliuojančia ausimi  (3 nuotr.) jį radę žmonės atvežė į gyvūnų sanitarinę tarnybą, nes nuvežus į Jakovo kliniką  Pupsis pagalbos nesulaukė, ten tik buvo pasiūlyta vežti į grindą, gerai žinant, kas jo ten laukia.

Sekantį rytą nuo mirties grindoje, eutanazuojant atrodytų visai beviltišką, jokių šansų neturintį šunelį, Pupsis buvo išgelbėtas ir išvežtas į Kauną pas jautrius, pasistengti išgelbėti gyvybę pasiruošusius gydytojus. Pupsis iškentė viską: rentgeno nuotraukas, leidžiamus vaistus, ne vieną narkozę, langetes, ankštą narvelį, ilgai negalint striksėti ir džiaugtis gyvenimu (2 nuotr.). Be sulaužytų kojų ir nesveikos ausytės akyla gydytojų akis pastebėjo šunelio kūne jau ilgą laiką įstrigusias ir ten likusias dvi kulkas. Nenustebome, nes Pagiriuose, vietovėje iš kur Pupsis buvo atvežtas, šaudymas į beglobius, jų žalojimas kitokiais būdais, siekiant pagreitinti jų mirtį- jau tapęs tradicija, kurią inicijuoja ir laimina pati Pagirių valdžia.

Kažkada namus turėjęs, bet šeimininkų išduotas Pupsis su kulkomis savo mažame kūnelyje gatvės gyvenimą gyveno gal ir ne vienerius metus. Gyvenimas skaudant kūnui, skaudant dūšiai, dažnai tuščiu pilvu, miegas pasitiesus lietų ir užsiklojus vėju neatmušė nuskriaustojo meilės žmogui, kurio dėmesio ir draugystės jis siekė net ir tada, kai paeiti jau nebegalėjo.

Neabejingų žmonių dėka Pupsio gyvenime įvyko didelis stebuklas. 2011 m. 09. 15 d. ilgas gydymas ir reabilitacijos laikotarpis baigėsi (1 nuotr.). Šunelis - sveikas, linksmas, tvirtai stovintis ir bėgiojantis visomis savo keturiomis kojytėmis, puikiai „suremontuotas" , iššukuotu kailiuku. Per plauką nuo mirties buvusiam Pupsiui trūksta tik vienintelio, paskutinio stebuklo: Tavo rankų, Tavo meilės, Tavo rūpesčio. Pupsis ieško Tavęs, Tavęs tokio, kuris mylės, kuris niekada daugiau nepasmerks gatvei, lazdai, kulkai. Atsirask jo gyvenime, padėk jam greičiau pamirštį liūdną praeitį.

Šiuo metu jau visai pasveikęs Pupsis užima vietelę, taip reikalingą kitiems sergantiems, Kauno klinikoje. O ir jam pačiam kuo greičiau reikia lauko, reikia lakstymo, bet deja, kol nerado Tavęs, jis priverstas sveikas tupėti ankštame narviuke.

Labai dėkojame tam, kuris įsileis mažą, garbanotą Pupsį į savo namus ir savo širdį. Skambinkite tel. nr. 8 606 50618

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt