Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gatvės muzikos garsai Rokiškyje (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Liudvikas van Bethovenas yra pasakęs: „Muzika privalo išskelti ugnį iš žmogaus sielos“. Galiu drąsiai pasakyti, kad Rokiškis šioje šventėje privertė suklusti daugelį žmonių, įsiskverbiant į giliausias jų sielos gelmes.

Liudvikas van Bethovenas yra pasakęs: „Muzika privalo išskelti ugnį iš žmogaus sielos“. Galiu drąsiai pasakyti, kad Rokiškis šioje šventėje privertė suklusti daugelį žmonių, įsiskverbiant į giliausias jų sielos gelmes. Gegužės pirmąjį šeštadienį visose Lietuvos gatvėse skambėjo muzika... Gatvės muzikos diena – tai kasmetinis renginys, vykstantis visuose Lietuvos kampeliuose. Tai diena, leidžianti laisvai kurti, muzikuoti visus Lietuvos miestus ir miestelius.

Rokiškio miestelis jau antrus metus tęsia savo gražią tradiciją prisijungdamas prie šio renginio. Rokiškio miesto centre, nepaisant apniukusio oro, po vidurdienio jau skambėjo įvairių stilių muzika. Praeiviai galėjo išgirsti gitarų skambesio, smuikų griežimo, triukšmingų saksafonų bei visiems žinomų dainų, kurias atliko tiek maži, tiek dideli. Dalyvavo visi, kas tik mokėjo ir norėjo.

Rokiškio kolegijos grupelė siekė sudominti populiariomis dainomis. Jaunimo centras, kurių grupelę sudarė jaunimas, žavėjo dainų įvairove, kurias puikiai žinojo kiekvienas praeivis, todėl neatsisakydavo sustoti ir padainuoti kartu. Rokiškio muzikos mokykla stengėsi pritraukti savo profesionalumu, muzikalumu, instrumentų įvairone: saksafonai, smuikas, yamaha (pianinu). Žiūrovams tikrai neteko nuobodžiauti, nes klausytis tikrai buvo ko -pradedant žinomomis dainomis ir baigiant šmaikščiomis improvizacijomis. Nepaisant to, kad oras buvo tikrai šaltas, susidomėjusių šia švente žmonių buvo tikrai nemažai.

Viliuosi, kad kitais metais Rokiškio miete surengsime dar triukšmingesnę šventę, kurioje sulauksime ne tik daugybės žiūrovų, bet dar daugiau muzikantų.

Komentarai
Temos Garsas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt