Dabar populiaru
Publikuota: 2014 liepos 12d. 22:57 , Atnaujinta: 2014 liepos 13d. 14:12

Gėlių nebegalėjęs nusipirkti vaikinas Vilniaus „Iki“ parduotuvėje daužė alkoholį

„IKI“ parduotuvė Vilniuje
„IKI“ parduotuvė Vilniuje

Vilniaus stoties „Iki“ parduotuvėje šeštadienio vakarą vaikinui neišlaikė nervai. Užsidarant parduotuvei nebegalėjęs įsigyti gėlių jis savo pyktį išliejo alkoholinių gėrimų skyriuje. Jei ne man – tai tuomet ir niekam, ar ne?

Vilniaus stoties „Iki“ parduotuvėje šeštadienio vakarą vaikinui neišlaikė nervai. Užsidarant parduotuvei nebegalėjęs įsigyti gėlių jis savo pyktį išliejo alkoholinių gėrimų skyriuje. Jei ne man – tai tuomet ir niekam, ar ne?

Nuotrauka socialiniame tinkle „Facebook“ pasirodė iškart po 22 val. vakaro. Vienas komentatorius rašė, kad „vienas bičas daužė visas vitrinas su alkoholiu. Žiauru buvo, bet mes sutramdėm jį iki policijos atvažiavimo. Alkoholis išgyveno."

Papildyta 00.07 val. Įkrauk.lt skaitytojas, buvęs įvykio vietoje, papasakojo, kas iš tikrųjų nutiko. Jo teigimu, į parduotuvę atėjęs vaikinas norėjo įsigyti gėlių, tačiau kasa jau buvo išjungta, todėl pardavėja nebegalėjo jam jų parduoti.

Vaikinas supykęs trenkė kumščiu į daiktų saugojimo spintelę. Priėjus parduotuvės apsaugininkams jis nusiramino. Tačiau neilgam – nuėjo į parduotuvės alkoholio skyrių ir ten pradėjo daužyti butelius.

Liudininkų teigimu, vaikinas alkoholio skyriuje braukė nuo lentynų bet kokius alkoholinius gėrimus. Šie krito ant plytelių ir dužo. Atskubėję apsaugininkai negalėjo prieiti prie įsisiautėjusio jaunuolio. Buvo iškviesta policija, kuri jį sutramdė,

Netrukus paaiškėjo, kad jaunuolis yra ieškomas kaip dingęs be žinios. Artimieji buvo pranešę apie jo dingimą policijai. Skaičiuojama, kad parduotuvė patyrė ne mažiau kaip 1000 litų nuostolį.

VIDEO: Išdaužytos alkoholio lentynos „Iki“ parduotuvėje

Žinote daugiau detalių, kad čia nutiko? Rašykite ikrauk@15min.lt

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Temos: 1 Alkoholis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt