Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geros pamokos...

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Labdaros ir paramos fondas „Gyvenimo vartai“ sėkmingai baigė vykdyt psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos projektą „Kvaišalams ir smurtui – NE“.

Labdaros ir paramos fondas „Gyvenimo vartai“ sėkmingai baigė vykdyt psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos projektą „Kvaišalams ir smurtui – NE“.  Stovyklose dalyvavo VšĮ „Visos Lietuvos vaikai“, Kauno vaikų globos namų „Atžalynas“ auklėtiniai ir Šančių bendruomenės vaikai. Prie projekto organizavimo ir įgyvendinimo prisijungė stipri 10 savanorių  komanda. Dalis savanorių studijuoja psichologiją. Bendromis dalyvių ir darbuotojų pastangomis buvo sukurta nuostabi, jauki aplinka, kur dalyviai atrado naujus draugus, laisvalaikio užimtumo būdus.

Trijų dienų stovykla vyko rugpjūčio 16-18 dienomis „Gyvųjų akmenų“ sodyboje Raudondvaryje. Stovyklos metu vaikai buvo mokomi darniai ir produktyviai dirbti komandoje, pažinti save ir savo draugus iš teigiamos pusės, buvo modeliuojamas socialiai priimtinas mąstymas, elgesys, vertybės. Dalyvaudami užsiėmimuose, vaikai mokėsi išreikšti ir pagrįsti savo išsakytą nuomonę.

Laisvu metu dalyviai darėsi arbatos pertraukėles, buvo iniciatyvūs – organizavosi sportinius, komandinius užsiėmimus (krepšinis, kvadratas), taip pat vaikai žaidė žaidimą „Mafija“.

Buvo suorganizuotas vakaras prie laužo – vakarienės ruošimas lauže. Po sočios vakarienės stovyklautojai renginio vadovus kvietė į „Talentų vakarą“, kurį patys organizavo ir vedė. Tarp dalyvių buvo ir šokėjų, ir dainininkų, ir amatininkų, aktorių, beatboxer‘ių.

Rugpjūčio 18 dieną dalyviai iškeliavo namo. Na, o rugpjūčio 24-25 dienomis LPF „Gyvenimo vartai“ darbuotojų buvo kviečiami dalyvauti stovyklos pratęsime, kuris vyko Kauno Jungtinės Metodistų bažnyčios patalpose. Čia dalyviai žiūrėjo ir analizavo prevencinį Priklausomybės Ligų Centro išleistą filmą „Tavo pasirinkimas“, žaidė simuliacinius žaidimus, žiūrėjo projektų stovyklų metu „Kai jūra iki kelių...“ ir „Kvaišalams ir smurtui – NE“ sukurtą filmuką bei dalinosi įspūdžiais.

Rugpjūčio 26 dieną buvo sukviesti svanoriai ir lyderiai, buvo aptarti veiklų rezultatai, pasidalinta išgyvenimais ir įteikti padėkos raštai. Taip pat dėkojame Narkotinų kontrolės departamentui prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Europos Jungtinei Metodistų bažnyčiai už paramą ir bendradarbiavimą įgyvendinant psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos programą.

Straipsnio autorė - Milda Juozapavičiūtė

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt