Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gerumo akcijos „Pasidalinkime“ metu daiktai surado namus

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Visą rugpjūčio mėnesį Kauno rajono gyvenvietėse vyko gerumo akcija „Pasidalinkime“.

Visą rugpjūčio mėnesį Kauno rajono gyvenvietėse vyko gerumo akcija „Pasidalinkime“.

Akcijos metu, seniūnijų miesteliuose gyvenantys žmonės galėjo atiduoti jau seniai nenaudojamus daiktus: drabužius, žaislus, knygas, sporto inventorių ir kitus buičiai reikalingus daiktus. O pasiimti atėjo gyventojai, kuriems jie reikalingi. Smagu, kad žmonės neliko abejingi ir atnešė labai daug įvairių daiktų.

Didžiausią įspūdį visiems akcijos „Pasidalinkime“ savanoriams paliko žmonių akys, kurios kiekvieną kartą klausdavo: „Kiek tai kainuoja?“, o išgirdę atsakymą: „Viskas už dyką“, tiesiog nustėrdavo ir nedrąsiai pradėdavo rinktis daiktus. Sulaukėme žmonių, kurie pirmą kartą išgirdę apie akciją, bėgo namo atnešti jau seniai kauptų daiktų, kuriuos buvo gaila išmesti. Akcijos metu buvo išdalinta daug daiktų, kurie rado savo naujus namus ir šeimininkus.

Šios akcijos idėja yra kelti žmonių pilietiškumą, pasidalinti su kaimynais, nepažįstamais ar tiesiog praeiviais gatvėje tuo, ko jie stokoja. Atrasti laiko kitiems. Akcijos globėjas Kauno rajono mero pavaduotojas Antanas Makarevičius, kuris savo ruožtu, dalyvaudamas šioje akcijoje padėjo išsirinkti vaikams žaislus, kalbėjosi su miestelio žmonėmis apie šių dienų aktualijas, teigė jog ateityje tęsime šią akciją.

Gerumo akcija ,,Pasidalinkime“ vyks ir visą rugsėjo mėnesį.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt