Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gerumo diena Visagine (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lapkričio 18–19 dienomis Lietuvos socialdemokratų partijos Visagino skyrius nusprendė organizuoti „Gerumo dieną“ prašydami paaukoti negendančių, ilgą galiojimo laiką turinčių produktų tiems, kam jų šiandien reikia.

Lapkričio 18–19 dienomis Lietuvos socialdemokratų partijos Visagino skyrius nusprendė organizuoti „Gerumo dieną“ „Norfos“ prekybos centruose, kurių Visagine yra du.

Nuo 16 iki 20 val. vietiniai socialdemokratai, pasipuošę partine atributika dalijo parduotuvių lankytojams kvietimus, prašydami paaukoti negendančių, ilgą galiojimo laiką turinčių produktų tiems, kam jų šiandien reikia.

Šios akcijos metu surinktus produktus planuojama pirmiausia dalyti mažas pajamas gaunančioms šeimoms. Šeimoms, kurių pajamos 30–50 Lt viršija tą nustatytą ribą, kai jau neskiriama kompensacija už šildymą, net jei neturi jokio papildomo kilnojamo ar nekilnojamo turto. O tokių šeimų Visagine po 2010 m. sausio 1 d., kai beveik 4–5 kartus padidėjo išlaidos už šildymą, yra pakankamai daug.

Visaginiečiai visada buvo jautrūs kaimyno, draugo ar tiesiog likimo nuskriausto žmogaus nelaimei, jo bėdoms, bet tokio jautrumo, tokio dosnumo akcijos organizatoriai nesitikėjo. Žmonės jų lūkesčius viršijo trigubai, o gal keturgubai. O juk praėjo tik pirmoji akcijos diena. Antroji diena bus penktadienis, diena, kai žmonės lankysis parduotuvėje ir apsipirks savaitgaliui, o gal ir visai kitai darbo savaitei. Tikėtina, kad ir suaukotų produktų bus daugiau.

Visagino socialdemokratai isitikinę, kad paaukotų maisto produktų užteks ne tik daugeliui šeimų, kurių pajamos nėra didelės, bet ir kitų kategorijų remtiniems žmonėms – daugiavaikėms šeimoms, vienišiems žmonėms, žmonėms su negalia. Bet šiandien apie tai organizatoriai dar negalvoja. Šiandien jie galvoja kaip sėkmingiau organizuoti antrąją „Gerumo dienos“ popietę. Ir jau tada, kai turės visą surinktą maistą, galvos, kam jį padalinti. Juk tų, kam to reikia yra daug. Organizatoriai įsitikinę, jog Visagino savivaldybės socialinės paramos skyriaus darbuotojai pateiks adresus žmonių, kuriems reikalinga tokio pobūdžio parama.

O žmonės aukoja įvairius maisto produktus: kruopas, duoną, aliejų, mėsos ir žuvies konservus, makaronus, sausainius, saldainius ir kt. Organizatoriai dėkingi „Norfos“ parduotuvių direktorėms ir jų darbo kolektyvams.

Įkvėpti pirmosios dienos sėkmės socialdemokratai nusprendė tokias akcijas organizuoti ištisus metus, vieną dieną kiekvieną mėnesį.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt