TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Global Service Jam Vilnius 2011“ – 48 val. kūrybiškumo mokykla

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Šių metų kovo 11-13 d. vyks „Global Service Jam Vilnius 2011“ renginys, kurio šūkis – nauja paslauga per 48 valandas!

Šių metų kovo 11-13 d. vyks „Global Service Jam Vilnius 2011“ renginys. Tai pasaulinis renginių, vykstančių tą pačią dieną įvairiose pasaulio vietose, tinklas. Sužavėta galimybės platinti žinią apie patogių ir inovatyvių paslaugų dizaino discipliną, UAB „Idea code“ nusprendė organizuoti šį renginį ir Lietuvoje.

Renginio šūkis – nauja paslauga per 48 valandas!

Tai renginys žmonėms, besidomintiems patogių ir inovatyvių paslaugų kūrimu. Kovo 11 d. dizaineriai, mokslininkai, studentai, moksleiviai, darbuotojai ir tiesiog paprasti paslaugų vartotojai rinksis daugelyje skirtingų pasaulio vietų ir dalyvaus naujų paslaugų kolektyvinio kūrimo renginyje. Viskas truks 48 val.  nuo kovo 11 d. popietės iki kovo 13 d. popietės. Per tą laiką renginio metu suformuotos komandos galės pademonstruoti savo kūrybiškumą kuriant naujas paslaugas tam tikra tema (tema nėra skelbiama iš anksto).

Šis renginys skirtas eksperimentams ir inovacijoms, kolektyvinei kūrybai ir draugiškai konkurencijai. Slaptas renginio organizavimo Vilniuje tikslas: supažindinti su paslaugų dizaino idėjomis ir disciplina ir taip gerinti visų Lietuvoje teikiamų paslaugų kokybę.

Tai nėra vien tik „start-up“ams arba mažoms įmonėms skirtas renginys. Paslaugų dizaino patirtis naudinga ir didelėms organizacijoms, nes skatina pergalvoti teikiamų paslaugų struktūrą ir gerinti klientų aptarnavimo kokybę. Todėl tikimasi, kad renginyje dalyvauti laiko suras įvairių organizacijų atstovai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt