Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 1d. 15:44

Gyvūnų globos organizacija „Lesė“ ieško savanorių Jurbarke

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Savanoriška gyvūnų globos organizacija VšĮ „Lesė" plečia savo veiklos teritoriją ir ieško žmonių, kurie galėtų prisidėti prie gyvūnų gelbėjimo Jurbarke.

Savanoriška gyvūnų globos organizacija VšĮ „Lesė" plečia savo veiklos teritoriją ir ieško žmonių, kurie galėtų prisidėti prie gyvūnų gelbėjimo Jurbarke.

„Lesė" buvo įkurta Vilniuje 2007 metais būrelio iniciatyvių žmonių, kurie tikėjo, kad beglobių gyvūnų situaciją Lietuvoje galima pakeisti. Tikėjimas ir mažas būrelis išaugo į vieną didžiausių organizacijų Lietuvoje, vienijančią savanorius iš visos Lietuvos, nors aktyvią veiklą kol kas vykdome tik Vilniuje, Kaune ir Jonavoje.

2011 metais sulaukėme pagalbos prašymo iš jurbarkiečių. Jurbarke, kaip ir daugumoje Lietuvos miestų, veikia karantinavimo tarnyba, į kurią patenka į gatvę išmesti arba pačių šeimininkų atnešti gyvūnai. Laiko jiems surasti naujus namus duota nedaug - oficialių 14 dienų karantino. Všį „Lesė" ieško savanorių, galinčių padėti Jurbarko benamiams gyvūnams surasti naujus namus ir gauti dar vieną išgyvenimo galimybę.

Prisidėti prie gyvūnų gelbėjimo veiklos galima labai įvairiai. Visų pirma ieškome žmonių, galinčių važinėti į prieglaudą ir fotografuoti gyvūnus. Taip pat rengti jų aprašymus, taigi reikėtų daugiau laiko praleisti su gyvūnais, kad būtų galima juos pažinti ir tinkamai pristatyti potencialiems šeimininkams.  Būtų puiku, jei atsirastų ir laikinų globėjų, galinčių gyvūnus perimti iš prieglaudos ir dovanoti juos iš namų.

Norinčius prisijungti prie gyvūnų gelbėtojų, kviečiame mums rašyti el. paštu nariai@lese.lt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt