TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Gyvybiškai svarbus Beausytės prašymas! (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Gyvenimas gatvėje - koks jis? Turbūt mes, šiltai susisukę į pledukus, sėdėdami priešais kompiuterio ekranus, su garuojančiu arbatos puodeliu rankoje, sunkiai įsivaizduojame. Pažvelgus pro langą, suprantame tik tiek, kad pats geriausias dalykas šioje žemėje, ką dabar turime yra namai.

Gyvenimas gatvėje - koks jis? Turbūt mes, šiltai susisukę į pledukus, sėdėdami priešais kompiuterio ekranus, su garuojančiu arbatos puodeliu rankoje, sunkiai įsivaizduojame. Pažvelgus pro langą, suprantame tik tiek, kad pats geriausias dalykas šioje žemėje, ką dabar turime yra namai.

Ir tenka pripažinti, kad daugumos net nejaudina tas liūdnas vaizdelis žygiuojant ryte į darbą, kai prie konteinerių rikiuojasi benamės katės ir dalinasi iki skausmo menkais pusryčiais- galbūt vieninteliu kąsneliu tą dieną. O grįžtant iš darbo, dažnai net nepastebime iš po automobilių žybsinčius mažus „prožektoriukus”, kurie susitaiko su vienintele šiluma, kurią gali gauti vėlyvą rudenio vakarą. Ir ta šiluma ne žmogaus, o pavargusio automobilio. O kaip dažnai mes pykstame ant tų retų bobučių, kurios negali nusisukti nuo gatvės alkstančiųjų ir pasislėpusios nuo kaimynų šeria varguoles, pasidalindamos savo pensijų centais.

Katytė Beausytė viena iš tų varguolių, tik kiek vargingesnė už kitas. Šaltos kartoninių dėžių sienos, stogelis po senu konteineriu, po balkonu, krūmuose- tai tampa užuovėja, o širdelėje amžinas laukimas- ryto, retai pasirodančios saulutės, valgomų žmonių šiukšlių, ir draugiškos kitos katės, kuri sutiktų prisiglausti ir šildytis drauge.

Kodėl ir iš kur Beausytė atsirado gatvėje, jau niekas neatseks. Aišku tik tiek, kad šaltukui ji nebuvo pasiruošusi. Beausytė sunkiai susirgo. O kaip sunku sirgti mes puikiai žinome, bet turbūt net neįsivaizduojame kaip sunku sirgti, dar ir neturint nei stogo virš galvos, nei lovytės, nei maisto! Vargšė katytė vis nerasdama tinkamos užuovėjos, ne tik stipriai peršalo, bet ir ausytę kažkas nukando, kuri sunkiai užpūliavo, negijo ir su kiekviena diena vis mažėjo. Sukaupusi paskutines jėgas Beausytė kaskart slinkdavo į savo žinomą šeryklėlę, tam, kad pasistiprinti, tam, kad dar sulaukti rytojaus.

Stebuklo dėka ji sulaukė ne tik rytojaus, bet ir žmonių, kurie nebegalėjo nusisukti nuo tų kasdien matomų katytės kančių. Žinoma, ne vienam kirbėjo mintis, tas kančias nutraukti ir išlydėti Beausytę, ten, kur daugiau ji niekad nieko nenušals. Bet... Ar dėl to ji kovojo? Ar dėl to kasdien ji sekdavo žmones iki pat laiptinių ir nebyliai prašė pagalbos? Ne! Neabejoju, kad ji gali pasirodyti viena iš daugelio, bet tas tvirtas užsispyrimas... Rodos, ji praeitų dar dešimt kartų tą patį siaubą, jeigu tik žinotų, kad sulauks šanso.

Beausytė gavo pačią geriausią globėją Ingą, kuri jau su Jūsų pagalba ištraukė vieną mirtininką iš mirties gniaužtų (katinėlis Ogmis), todėl mes vėl bandome visi sutelkti jėgas ir drauge padaryti dar vieną stebuklą- išgydyti Beausytę, o vėliau surasti jai namus.

Pradinė veterinaro apžiūra jau atlikta, dabar laukia išsamus kraujo tyrimas, kuris parodytų inkstų ir kepenų rodmenis (100 Lt), echoskopas (64 Lt) (pilvas išsipūtęs nuo guzelių, įtariama, kad gimdoje kaupiasi skysčiai arba ji pilna cistų), operacija, kuri net bijom pagalvot, kiek gali kainuoti, nes reiktų visas cistas pašalinti kartu su gimda, taip pat vaistai, jei pasitvirtins mažakraujystė, tepaliukas ausytei gydyti,lašai į akytes, vitaminai... Suprantama, skamba baisiai daug ir brangiai, bet bendrom jėgom, tikiu, kad galim! Nors po truputėlį, visi kartu ir Beausytei, ausytės negrąžinsim, bet artėjančiom šventėm galim padovanosim pačią brangiausią dovaną - sveikatą.

Sunku kreiptis ir prašyti pagalbos už tą, kuri tikrai nepaprašys, bet pagalvojus, kad tai priklauso gyvybė katytės, kurios veterinaras negalėjo „paklausyti”, nes ji vos prisilietus puldavo murkti... Laukti jau negalima. Tad prašome geraširdžių žmonių paaukoti pinigėlių taip reikalingam numatomam ir turbūt netrumpam Beausytės gydymui.

Kas gali prisidėti, nors kažkiek, skambinkite, ar rašykite ją gydyti apsiėmusiai Ingai 8 659 35383 (ji nurodys sąskaitos nr.). Katytę žadama gydyti „Vaidos klinikoje“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt