Dabar populiaru
Publikuota: 2013 balandžio 14d. 10:27

Į Ukmergę sugrįžo padegėjai?

Šeštadienį, prieš vidurnaktį, užsiliepsnojo vieno Ukmergės daugiabučio kieme stovėjęs automobilis. Ugnį sutramdė atvykę du ugniagesių ekipažai. Jau laikrodžiui skaičiuojant pirmą...

Šeštadienį, prieš vidurnaktį, užsiliepsnojo vieno Ukmergės daugiabučio kieme stovėjęs automobilis. Ugnį sutramdė atvykę du ugniagesių ekipažai. Jau laikrodžiui skaičiuojant pirmąsias sekmadienio valandas užsiliepsnojo už keliasdešimt metrų buvę mediniai sandėliukai. Ugnis nuo jų persimetė į šalia stovėjusias, laidojimo namams priklausančias, patalpas ir garažus.

Šį kartą su ugnimi kovojo jau penki ugniagesių ekipažai. Gesinimo darbai vyko iki paryčių. Abiem atvejais, prieš įsiplieskiant ugniai, gretimai gyvenantys žmonės girdėjo į sprogimą panašų garsą. Policija tuo nesusidomėjo. Pagalbos telefonu atsiliepęs pareigūnas paminėjo, kad policija susidomės šiais įvykiais tik tada, kai gaus ugniagesių patvirtinimą, kad tai - padegimas. Šalia šių gaisro židinių gyvenantys žmonės pradėjo nerimauti dėl savo turto saugumo.

Buvo prisiminta, kad lygiai prieš metus viename Ukmergės mikrorajone padegėjas supleškino kelis automobilius, bei kitą turtą.Tą kartą, po ilgų policijos pastangų, padegėjas buvo sučiuptas. Kaip bus dabar? Sunerimę žmonės galvoja, kad šiaip neužsiliepsnoja tvarkingi automobiliai ir neelektrifikuoti, nenaudojami sandėliukai. Padegėjai grįžo į Ukmergę? Kas padės gintis nuo piktadarių? Kada ir kur vėl įsisiautės liepsna?

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt