Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ieškau šiltų namų ir mylinčių šeimininkų

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Kiek anksčiau Valakampiuose buvo rasta šunytė. Kaip ir dauguma kitų – išsižadėta ir išmesta į gatvę. Ji ilgą laiką klaidžiojo gatvėse, kol vieną dieną ją priglaudė miela, senyvo amžiaus moteris.

Kiek anksčiau Valakampiuose buvo rasta šunytė. Kaip ir dauguma kitų – išsižadėta ir išmesta į gatvę. Ji ilgą laiką klaidžiojo gatvėse, kol vieną dieną ją priglaudė miela, senyvo amžiaus moteris. Tačiau dėl sveikatos problemų, moteris nebeišgali išlaikyti kalytės bei tinkamai ja pasirūpinti. Kalytė reikalauja daug dėmesio, tačiau šeimininkė jo jau negali suteikti... Todėl kalytei Valytei ieškomi šilti namai ir mylintys šeimininkai.

Kalytė yra apie 1,5 metų amžiaus, sterilizuota ir skiepyta. Šunytė ypatingo grožio, kiek panaši į Čekoslovakijos vilkšunį. Valytė pasižymi linksmumu, draugiškumu, labai mėgsta vandenį, jai patinka maudytis ir pliuškentis balose. Ypatingai judri, žaisminga, mėgsta dūkti lauke, tačiau anksčiau buvo labai išgąsdinta buvusių šeimininkų, todėl kartais pasirodo nepasitikėjimas, baikštumas, tačiau kalytė nėra agresyvi. Su kantrybe ir laiku, Valytė ima labiau pasitikėti žmonėmis ir tampa vis drąsesnė.

Ieškomi geri žmonės, kurie suteiktų šansą Valytei, ir padėtų jai vėl suprasti, ką reiškia gyvenimo džiaugsmas.

Kontaktai: 8 698 00952 arba 8 650 15521.

Padėkime likimo nuskriaustiesiems!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt