Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ieško namų: Furbis ir Leila (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Apie kiekvieną į prieglaudą patekusį gyvūną būtų ką papasakoti, net ir nežinant jo praeities. Gyvenimo patirtį puikiai išduoda akys, elgesys...

Apie kiekvieną į prieglaudą patekusį gyvūną būtų ką papasakoti, net ir nežinant jo praeities. Gyvenimo patirtį puikiai išduoda akys, elgesys, savijauta šalia žmogaus. Šį kartelį norėtume jums pristatyti du šunelius: Furbį ir Leilą.

FURBIS. Kaskart, kai į mūsų prašymus atsiliepia globėjai, tikrai labai apsidžiaugiame. Globa namuose – tai galimybė gyvūnui pajusti saugumą, rūpestį juo. Atsiranda pasitikėjimas žmogumi ir atsiskleidžia tikrasis gyvūnėlio grožis bei charakteris. Globa namuose – mūsų ramstis ir gyvūnų „reabilitacinė sanatorija". Bet... tai NE namai... Štai šis šaunus šunelis turi puikią globėją. Bet jam visai nesvarbu, kad tai tik laikina, tad jis kuo smagiausiai leidžia laiką, nuoširdžiai myli savo globėją ir nė negalvoja apie savus namus – jam dabar tiesiog gera gyventi. Bet mes žinome, kad savi namai šiam mažiui turi atsirasti, jis vertas pastovumo ir ramios būties šalia savo šeimininko savuose namuose. Amžius 4–8 metai, mažas (iki 30cm ties ketera).

Kaunas, 865282924, info@penktakoja.lt

LEILA. Kiekvienas turime nueiti savojo gyvenimo kelią. Kelią, kurį mums skiria visagalė ir nepermaldaujama Lemtis. Vieni keliauja lengvu šokio žingsneliu, o kitiems tenka su savimi vilkti didelę naštą – skausmo, baimės, kančių naštą... Norime jus artimiau supažindinti su šia kuklia kalyte Leila. Ji tiesiog prapuolė savo nešulėlių apsupty. Atvyko pas globėjus visiškai išsekusi ir iš paskutinių jėgų maitinanti savo aštuonis mažulėlius kūdikėlius. Į šį būrelį ji priėmė ir tris našlaitėlius. Tad Leila kantriai ir pasiaukojančiai prižiūrėjo jau vienuolika mažų padykėlių. Rūpestingų globėjų dėka šaunioji mamytė atsigavo, sustiprėjo ir savo vaikelius išlydėjo į pasaulį – ką į tikruosius namus, ką pas laikinus globėjus. Ir štai išaušo kitokio gyvenimo dienos, kai po vaikų šurmulio ji liko vieniša... Globėjai rūpinasi Leila, o ji ramiai leidžia dienas. Bet Laikas tiksi: reikia tikrų namų, reikia tikrų namų. Pastebėkite ją – kuklią, neįnoringą ir atsidavusią Leilą. Amžius 1–3 metukai, sterilizuota, vidutinio ūgio (30–60cm ties ketera).

Kaunas, 869946887, 865282924, info@penktakoja.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt