TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ieško namų: kalytė Stela (nuotraukos, video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Taip, Stela, tu savo žmogų mylėjai per daug. Tu susitaikei su jo sprendimu atiduoti tave nužudymui. Bet niekada ir niekas jo nemylėjo, nemyli ir niekada nemylės taip ištikimai, kaip tu. Yra svetimų žmonių - savanorių, kuriems tu rūpi daug labiau, nei tavo „šeimininkui", kuriems labai svarbu matyti tave linksmai bėgiojančią ir žaidžiančią. Nes tu dar tokia jaunutė, vos dviejų metukų.

Stela: „Aš tave myliu, galbūt, labiau..."

Taip, Stela, tu savo žmogų mylėjai per daug. Tu susitaikei su jo sprendimu atiduoti tave nužudymui. Bet niekada ir niekas jo nemylėjo, nemyli ir niekada nemylės taip ištikimai, kaip tu.

Yra svetimų žmonių - savanorių, kuriems tu rūpi daug labiau, nei tavo „šeimininkui", kuriems labai svarbu matyti tave linksmai bėgiojančią ir žaidžiančią. Nes tu dar tokia jaunutė, vos dviejų metukų.

Pameni, kaip išėjai iš mirties namų, praleidusi ten tris ilgus ir kupinus stingdančios baimės mėnesius? Kaip ilgai, vos virpėdama uodei orą ir pati nežinojai, kur tave veda šį kartą? Kaip tavo nusilpusį kūnelį purtė drebulys, nežinia iš kur atsiradęs, gal iš baimės, o gal nuo gaivaus vėjo kedenimo.

Tądien turėjo būti paskutinė tavo gyvenimo diena, nes mirties kamerą reikėjo atlaisvinti kitiems pasmerktiesiems. Tu puikiai žinojai ir supratai viską, kas vyko aplinkui ir nuolankiai laukei. Likimas kartais taip netikėtai pasisuka ir tau pasisekė - tu išėjai GYVA.

Šiandien jau pradedi užmiršti praeitį, mokaisi vėl pasitikėti žmogumi ir džiaugtis gyvenimu. Yra vienas dalykas, kurio tau mokytis iš naujo nebereikia- tai didelė ištikimybė ir besąlygiška meilė. Tu jau atidžiai stebi ir klausaisi kiekvieno žmogaus, kuris tik tave užkalbina, tikėdamasi, kad čia JIS, tavo naujasis ir vienintelis šeimininkas, kuriam galėtum nedvejodama patikėti visą savo stebuklingai išgelbėtą gyvenimą.

Savanoriai pastebėjo, kad esi labai sargi ir nedvejodama, iš visų  jėgų gini savo teritoriją, nemėgsti kitų gyvūnėlių draugijos ir nemyli vaikų (gal kažkada vaikai tave skriaudė). Gerai jaustumeisi nuosavoje valdoje, bet nemoki saugotis automobilių, tad tavo saugumui teritorija turėtų būti aptverta. Nors sieki dominuoti, bet palikta be žmogaus panikuoji, todėl negalėtum gyventi nei prie būdos, nei voljere. Nors ir labai norėdami savanoriai neįstengia tau skirti daug dėmesio, tad galbūt kažko tavyje dar ir neįžvelgė. Bet tu esi protinga šunytė ir sugebėsi naujam šeimininkui atskleisti visas savo šuniukiško charakterio subtilybes.

Vilnius, 861529978, sierra.ziema@gmail.com

VIDEO: Stelos išvyka prie ežero
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt