Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ieško namų: katinėliai, gimę ne laiku (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Ši istorija priminė seną gerą dainą „Gimiau nei per anksti, nei per vėlai, gimiau pačiu laiku." Deja, šie katuliai labai ne laiku atėjo į šį priešišką pasaulį.

Ši istorija priminė seną gerą dainą „Gimiau nei per anksti, nei per vėlai, gimiau pačiu laiku." Deja, šie katuliai labai ne laiku atėjo į šį priešišką pasaulį. Bet Motinos Gamtos dėsnių smerkti niekas neturime teisės. O dabar apie juos- keturis 3 mėn. mažylius (dvi mergaitės, du berniukai).

Jautri moteriška širdis neleido atiduoti mažylių utilizavimui, bet ir laikyti neturi jokių galimybių. Tad ryžosi kreiptis pagalbos į visus neabejingus žmones. Kaip dažnai pasitaiko, šeimoje yra gyvūnams nepakančių žmonių. Vieną rytą moteris vos spėjo išgelbėti mažiams gyvybes. Vyras jau buvo susikrovęs juos į mašiną ir neaišku kur būtų vežęs. O vienas iš mažųjų šeimos vaikučių apkarpė katinėliui ūsus...

Mažyliai linksmi, padykę, gražiai sutaria su vaikais, moka naudotis kraiko dėžute. Žodžiu, kažkam jie taptų puikiais draugužiais ir linksmintojais. Du katuliai jau turi rūpestingą globėją ir džiugiai leisdami dienas laukia savo šeimininkų. O štai likę du vis dar pavojuje.

2011-08-12: verkiančios moters skambutis. Dėl mažųjų gyventojų namuose tvyro nuolatinė įtampa. Vyras grasina juos išmesti į gatvę, o tėvukas praeidamas pro katinėlius specialiai juos paspiria. Moteris dirba nuo 4val. ryto iki 20val. vakaro, todėl situacija visiškai nekontroliuojama.

2011-09-01: jie jau paaugę, tikri išdykėliai. Gaus antrą dozę vaistų nuo kirminų. Artimiausiu metu bus paskiepyti. Namuose padėtis nesikeičia - mažyliai yra itin nepageidaujami. Moteris neviltyje. Labai pergyvena. Mažylių mamytė jau sterilizuota, tačiau truputį sirguliuoja, todėl kailiniuotoji šeimynėlė užsitraukė dar didesnę šeimos vyrų rūstybę (mamytę po sterilizacijos namo turėjo parvežti gyvūnų globos organizacijos savanorė, nes vyras grasino ją paleisti kur nors pakeliui).

2011-09-20: spalio 12 d. visa šeima išvažiuoja į užsienį. Mama katė ir du kačiukai (ryžas berniukas ir raina mergytė) lieka be stogelio virš galvos. Tiek mamytė, tiek abu mažieji jau paskiepyti ir sveikučiai.

Kreipiames į jus: priimkite bent vieną iš šių nelaimėlių į savus namus nors laikinai pagloboti, kol atsiras tikrieji namai. Padėkime moteriai išlaikyti stiprybės likučius priešiškoje aplinkoje, padėkime jai, o svarbiausia- katuliams pajusti, kad šioje ašarėlių duobelėje yra ir Gėris, Užuojauta ir Pagalbos ranka.

Vilnius,  860183785

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt