Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Įkrauk“ savaitė (gegužės 24-30)

Šaltinis: 15min
0
A A

Mieli, „Įkrauk" reporteriai, Štai dar viena savaitė prabėgo. Įkrovėme daug žinių iš Kauno, Vilniaus ir kitų mestų. Trumpai apie visas Jūsų naujienas. Įkrautos žinios Lina, kaip...

Mieli, „Įkrauk" reporteriai,

Štai dar viena savaitė prabėgo. Įkrovėme daug žinių iš Kauno, Vilniaus ir kitų mestų. Trumpai apie visas Jūsų naujienas.

Įkrautos žinios

Lina, kaip jau įprasta, įkrovė žinių apie savaitgalio įvykius Kaune: sendaikčių turgaus šurmulį. Studentai pranešė, kad šeštadienį kartu su vilniečiais šventė dieną be tabako, Donatas užfiksavo baikerių suvažiavimą. Praėjusią savaitę informavote net apie du gaisrus: Kaune ir Vilniuje.

Populiairoji fotopolicija

Jaroslavas pastebėjo brangiausią taksi pasaulyje ir Mersedes automobilį griovyje. Martelis kviečia Kauno pareigūnus ir vairuotojus būti atsargiais, nes kelio ženklai slepiasi. Andrius įkrovė fotoreportažą apie kritinės masės pasivažinėjimą Kaune.

Sporto renginiai

Lina ir Donatas pranešė apie šeštadienį Kaune rengiamą gatvės krepšinio turnyrą. Laukiame Pasaulio futbolo čempionato, išduosiu paslaptį, ir „Įkrauk" turės specialią rubriką, kur jūs visi galėsite krauti savo naujienas, sporto apžvalgas ir kt. Aktyviausieji sporto reporteriai bus apdovanoti metiniu abonementu 2010 m. sezono A lygos ir LFF taurės rungtynėms. Kol laukiame čempionato, skaitome įkrautas žinias apie futbolą.

Šios savaitės geriausieji

Būsimieji „Įkrauk"reporteriai, registruodamiesi būtinai nurodykite galiojantį savo elektroninį paštą, nes savaitės aktyviausieji reporteriai apdovanojami. O šią savaitę norime apdovanoti Liną iš Kauno ir Donatą. Kreipkitės elektroniniu paštu dėl prizų. Jūs visi esate šaunuoliai!Gyvas žinias kuriame kartu.

Konkursas

Nepamirškite „15min" inovatyviausio žurnalisto Gedimino konkurso būtent Jums. Skelbiame konkursą „15min" skaitytojams: parašyk straipsnį apie pasikeitusį „15min" skaitytojų portalą Ikrauk.lt ir laimėk išmanųjį telefoną „Nokia N97 mini"!

Facebook

Nepamirškite savo žiniomis dalintis ir „Įkrauk" Facebook puslapyje, kaip tai daro Lina, Donatas, Eligijus ir kiti.

Įkrauk žinių ir Tu.

Simona

s.petronyte@15min.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Gegužė
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt