Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ikrauk.lt konkursas: fiksuok duobes kelyje ir laimėk

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Pilietinės žurnalistikos projektas ikrauk.lt savo skaitytojams skelbia dar vieną konkursą. Šįkart mes kviečiame skaitytojus fotografuoti kelyje užfiksuotas duobes ir siųsti pačių...

Pilietinės žurnalistikos projektas ikrauk.lt savo skaitytojams skelbia dar vieną konkursą. Šįkart mes kviečiame skaitytojus fotografuoti kelyje užfiksuotas duobes ir siųsti pačių padarytas fotografijas redakcijai.

Nors kalbos apie duobėtus Lietuvos kelius, keliančius problemų vairuotojams, neretai aplaužančius automobilius ar išprovokuojančius eismo įvykius, netyla, rimtesnių pokyčių nematyti - duobių gatvėse randasi užtektinai, pavojų į jas įvažiavus - taip pat. Savo ruožtu ikrauk.lt redakcija kviečia skaitytojus fiksuoti prastų lietuviškų kelių pavyzdžius ir taip mėginti dar garsiau prabilti apie opią problemą.

Fotografijų konkurso tema nesiriboja vien duobių fiksavimu - kviečiame skaitytojus kurti kuo meniškesnes nuotraukas, parodyti, kokias netikėtas ir įdomias kompozicijas jums pavyko užfiksuoti.

Visos ikrauk.lt skaitytojų atsiųstos fotografijos suguls į vieną duobių ir problematiškų kelių fotografijų galeriją ikrauk.lt portale, o pačios įdomiausios ir originaliausios bei geriausiai konkurso temą atspindinčios fotografijos autorių jau penktadienį, spalio 26 d., apdovanosime ypatingu prizu.

Savo padarytas nuotraukas redakcijai el. paštu konkursui@ikrauk.lt galite siųsti jau dabar, jų laukiame iki ketvirtadienio (spalio 25 d.) vakaro, o jau kitą dieną sužinosime, į kieno rankas pateks puikus prizas. 
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt