Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 15d. 14:23

Ikrauk.lt redakcija @ „Coffee Inn“

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Antradienį „Coffee Inn“ (Pilies g. 3) įsikūrė pirmoji ikrauk.lt redakcija!

Valio valio valio! Antradienį Pilies g. 3 esančiame „Coffee Inn“ įsikūrė pirmoji ikrauk.lt redakcija! Kaip visada čia galėsite sušilti gurkšnodami kvapnią kavą, o prie kavos mes siūlome ir gyvas žinias :)

Prisėdę prie „Įkrauk“ redakcijos kompiuterio galėsite sužinoti naujausias žinias iš Lietuvos ir pasaulio, skaityti automobilių naujienas ar sužinoti pikantiškiausius garsenybių gyvenimo posūkius, pasitikrinti kino teatro „Pasaka“ repertuarą arba išmainyti savo daiktus mainyk.lt.

Bet svarbiausia – čia galėsite bet kada įkrauti žinių ir tapti tikru reporteriu! Sužinojai, pamatei, išgirdai, ką nors naujo, atbėk į „Įkrauk“ redakciją, čiupk kavos ir įkrauk savo naujieną!

Tegu tai būna vieta, kur kiekvienas iš jūsų galėsite dalytis jums aktualiomis žiniomis. „Įkrauk“ lentoje rasi sąrašą renginių, kuriuose dalyvauja „Įkrauk“ reporteriai, pamatysi akimirkas iš „Įkrauk“ reporterių susitikimų ir kitų renginių. Visi kartu padarykime šią lentą „gyvą“ – klauskite, atsakykite, prisekite nuotrauką, komentarą, tebūnie tai redakcija, kurioje gimsta gyvos žinios!

Turi klausimų, pasiūlymų ar komentarų? Rašyk el. paštu ikrauk@15min.lt.

Temos: 1 „Caffeine“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt