Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įkrauk.lt savaitė (lapkričio 1–7 d.)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nors už lango nykoka ir lyja, tikimės, kad jūsų nuotaikos geros ir įkrauti žinių jūs visada pasirengę :)

Sveiki, mielieji!

Nors už lango nykoka ir lyja, tikimės, kad jūsų nuotaikos geros ir įkrauti žinių jūs visada pasirengę :)

Ką nuveikė reporteriai?

Reporteris Eimantas savaitės pradžioje dar dalijosi praūžusio muzikos festivalio „Gaida“ atgarsiais, o savaitę pabaigė kartu su reportere Urte perduodamas žinias bei nuotraukas iš Vilniuje vykusios maisto ir gėrimų parodos. Norintys pamatyti netradicinių saldumynų turėtų pasižvalgyti čia, tie, kuriems kava – it dievų ambrozija – specialus kavos receptas iš parodos ekspertų lūpų. O smalsiausieji gali sužinoti, kas tapo geriausiais virėjais ir konditeriais.

Žinoma, labiausiai laukiamas šios savaitės renginys buvo elektroninė opera „XYZ“, kurioje lankėsi reporterės Laura ir Lina. O štai reporteris Mindaugas domėjosi technologinėmis naujovėmis ir dalijasi savo nuomone, apie naują spausdinimo funkciją „ePrint“.

Tuo tarpu geriausios reporterės titulą šįkart leiskite skirti reporterei Gabijai, kuri temą atrado ir TV ekrane. Trumpai išsakiusi savo nuomonę reporterė prie savo rašinio sulaukė bene daugiausiai komentarų.

Savaitės aktualijos

Norime pasidžiaugti „Įkrauk“ žmogeliukų aktyvu kraunant naujienas, kurios gali pagerinti gyvenimą mums visiems. Štai reporteris Grimvydas lankydamasis Druskininkuose užfiksavo veikiantį, tačiau vargu, ar vairuotojams padedantį šviesoforą. Reporteris, pasivadinęs Andy, redakcijai papildė informaciją apie Vilniuje įvykusią avariją, padėdamas išsiaiškinti įvykio aplinkybes.

Šią savaitę vėl krovėte naujienų apie sugedusius maisto produktus, tikėkimės, tai padės prekybininkams atidžiau tikrinti prekių galiojimo terminus.

Taip pat dėkojame reporterei, kuri nenuilsdama krauna žinias apie sportą. Ir džiaugiamės, kad vis daugiau reporterių išdrįsta atvirai pareikšti savo nuomonę ne tik apie Lietuvos, bet ir užsienio aktualijas.

Ačiū visiems ir drąsiau rašykite apie tai, ką pamatėte, išgirdote ir kuo norite pasidalinti su kitais!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt