Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įkrauk.lt savaitė (rugpjūčio 16-22 d.)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Sveiki, mielieji, nors ir lyja, tačiau vis dar vasara. Džiaugiamės, kad šiltas lietus nuplaus gatves. Tikėkimės, stichinių nelaimių nebebus ir jūs įkrausite gerų žinių iš savo...

Sveiki, mielieji,

nors ir lyja, tačiau vis dar vasara. Džiaugiamės, kad šiltas lietus nuplaus gatves. Tikėkimės, stichinių nelaimių nebebus ir jūs įkrausite gerų žinių iš savo miestų.

Trumpai apie ikrauk.lt savaitę
Startavo krepšinio rubirka. O pirmieji įkrauk reporteriai jau suskubo pranešti naujienų: Ingos tekstai Kovos lauke: Lietuva ir JAVNedraugiškas mūšis: Lietuva - Ispanija,  o kitas naujienas skaitykite specialioje rubrikoje Sportas/Krepšinis. Sportas tavo gyvenimas? Įkrauk žinių ir Tu.

Įkrauk.lt redakcija plečiasi ir jūs kraunate žinių ne tik iš Lietuvos, bet ir Anglijjos. Kaip visad labai aktyvūs kauniečiai įkrovė daug žinių iš „Hansa 2010" dienų. Naujienos iš pajūrio vis dar apie tornadus.

Ikrauk.lt reporteriai

Jūsų tiek daug registruojasi tapri ikrauk.lt reporteriais. Šaunuoliai. Turime gerų žinių, kad registracija dar tęsiasi. Kaip sekėsi ikrauk.lt reporteriams praėjusią savaitę? Urtė dalyvavo iDeal parduotuvės atidaryme, kur pirmąkart imė interviu. Kaip jai sekėsi skaitykite įkrautą tekstą.

Sveikiname geriausiuosius

Šią savaitę norime paskatinti prizais du labai gerus ikrauk.lt reporterius. Už žvitrią ir kūrybišką fotografuojant ikrauk.lt prizą skiriame Kristinai M., kurios nuotraukose užfiksuotas tornadas, o už įkrautų žinių kokybę ir aktyvumą siunčiame linkėjimų ir prizų Linai P., kuri aktyviai informavo apie Kauno dienas. Su savaitės laimėtojais susisieksime asmeniškai.

Linkėjimai,

Simona

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt