TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Įkrauk.lt savaitė (rugpjūčio 23-29 d.)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Sveiki Ikrauk.lt reporteriai, ši savaitė mūsų redakcijoje išties įspūdinga. Veiklos buvo tiek daug... O jūs esate  tikri šaunuoliai. Įkrauk reporteriai lrovė žinių kino,...

Sveiki Ikrauk.lt reporteriai,

ši savaitė mūsų redakcijoje išties įspūdinga. Veiklos buvo tiek daug... O jūs esate  tikri šaunuoliai. Įkrauk reporteriai lrovė žinių kino, festivalio, futbolo ir krepšinio temomis, reagavote į gamtos stichijas, krovėte žinių iš Lietuvos, Izmiro ir Norvegijos. Na, apie viską iš pradžių.

Kino rerporterio siela

Šviesos pritemo ir prasidėjo. Filmas pasakoja apie jauną graikų kilmės vokietį Zinosą (akt. Adam Bousdoukos), kuris turi savo nuosavą restoraną, įkurtą sandėlyje. Jaunuolis neturi žalio supratimo apie kulinarinius sugebėjimus, o iki kulinaro guru Jamie Oliverio jam dar tik pasvajoti. Nori sužinoti daugiau? Skaityk Mindaugo straipsnį.

Berods jau paskutinis šios vasaros festivalis - Mėnuo Juodragis

Šaunioji ikrauk.lt reporterė Lina šįkart įkrovė tiek žinių apie festivalį, kad net ir nebuvęs jame gali papasakoti viską tarsi buvęs. Išsamūs trijų dienų festivalio reportažai ir didelėmis nuotraukų galerijomis gali būti pavyzdys ne vienam profesionaliam žurnalistui, ar ne? Po magiškų festivalio atidarymo apeigų prasiveržė ugningos muzikos pliūpsnis. Grupė „Aistvara" užbūrė publiką puikiais balsais, o jų vokalistė juokėsi, kad paskutinė repertuaro daina bus kitokia - apie meilę, o ne velnią. Po vilniečių pasirodymo į sceną išėjo latvių kolektyvas „Enu kaleidoskops", nudžiuginęs publiką puikiomis lietuvių kalbos žiniomis - rašo Lina. Nori sužinoti kas vyko toliau? Skaityk jos straipsnius.

Nors krepšinis kaitina aistras, bet futbolas neliko nuošaly

Sekmadienio pavakarę, lijant lietui ir šviečiant saulei, sostinės "Žalgirio" stadijone rinkosi futbolo aistruoliai. Dar likus kiek mažiau nei valandai iki rungtynių, prie įėjimo jau buvo susidariusios eilės. Visi tik ir kalbėjo - " Žalgirio stadijonas atgijo"! "Žalgiris prieš "Ekraną". Daugiau skaitykite ir peržiūrėkite nuotraukų galeriją justDen straipsnyje.

Krepšinio naujienos iš Izmiro

Pristatėme ikrauk.lt reporterius Izmire Smile komandą, kuri jau spėjo įkrauti žinių apie krepšinio sirgalių gyvenimą, nuotraukų iš pirmųjų rungtynių ir švenčių po jų. O Lietuvos krepšinio sirgaliai Izmire krauna žinių  ikrauk.lt redakcijai. Ar jau žiūrėjai Jūratės įkrautus video? O kaip jaučiasi sirgaliai, stovėdami po milžiniška Lietuvos trispalve Izmire? Žinojot, kad Turkijoje negalima naudotis Youtube? Bet tikri krepšinio mylėtojai randa legalių būdų kaip įkrauti žinių. Šaunuolė Jūratė.

Šios savaitės geriausieji

Už įspūdingas nuotraukas norime pagirti Vaidą, kuris greitai sukrovė nuotraukas, kuriose užfiksavo Lietuvos krepšinio rinktinės išlydėtuves į Izmirą. O už nuolat kraunamas žinias apie sportą norime pasakyti didelį AČIŪ Ingai A. Su jumis susisieksime asmeniškai.

Primename,kad vis dar vyksta ikrauk.lt reporterių atranka.

O visiems linkime gražios savaitės

Įkraukiški linkėjimai,

Simona

P.S. jei turite klausimų, rašykite: ikrauk@15min.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt