Dabar populiaru
Publikuota: 2010 rugpjūčio 16d. 11:14

Įkrauk.lt savaitė (rugpjūčio 9-15 d.)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Sveiki mielieji, ikrauk.lt savaitė buvo labai įdomi. Apie viską šįkart labai trumpai. Savaitės aktualijos Džiugu, kad ikrauk.lt reporterių gretos auga ir jūs visi keliate...

Sveiki mielieji,

ikrauk.lt savaitė buvo labai įdomi. Apie viską šįkart labai trumpai.

Savaitės aktualijos

Džiugu, kad ikrauk.lt reporterių gretos auga ir jūs visi keliate naujienas iš įvairiausių Lietuvos vietų. Dalinkimės savo naujienomis visi. O dabar trumpai apie ką mes rašėme praėjusią savaitę: kauniečiai dar kėlė naujienas apie audros padarinius ir kaip miestas tvarkosi, klaipėdiečiai įkrovė žinių apie uosto naujienas. Taip pat labai aktyviai krovėte fotopolicijos nuotraukas, kur net patys preigūnai pažeidinėja kelių eismo taisykles. Sporto entuziastams įdomios naujienos iš 300 ežerų lenktynių, na o kas vyko daugiau skaitykite www.ikrauk.lt naujienas.

Apie Ikrauk.lt ir Facebook draugystę

Šis savaitgalis buvo ypatingai karštas. Ar skaitėte, kad šeštadienį Lietuvoje viršytas absoliutus dienos temperatūros maksimumas! 15min.lt skaitytojai ir Facebook draugai aktyviai siuntė ir kėlė nuotraukas, kuriose matyti užfiksuota oro temperatūra. Skaitytojų galeriją su karščio rekordais rasite portale, o įkrauk.lt dalinasi Facebook draugų nuotraukomis. Nori jas pamatyti?

Apie Ikrauk.lt reporterius

Šį savaitgalį Satta outside festivalyje ir „Apocalyptica" ir „The Rasmus" koncerte, Trakų pilyje dirbo 4 Įkrauk.lt reporteriai: Milda, Giedrius, Daiva ir Lina. Džiugu girdėti, kad net jūsų draugai įsitraukia į ikrauk reproterių darbą. Šįkart esame sužavėti Daivos kolegos Vaidoto darbu. Kaip jiems sekėsi renginiuose galite paskaityti Įkrauk.lt apžvalgoje.

Savaitės geriausieji

Šįkart ikrauk.lt redakcija norėtų apdovanoti Vaidotą, kuris puikiai dirbo su Daiva Trakuose, o už nuostabų fotoreportažą norime apdovanoti Mantą. Su jumis vaikinai, susisieksime asmeniškai. O jei turite klausimų, kreipkitės el. p. ikrauk@15min.lt

Linkėjimai,

Simona


Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt