Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ikrauk.lt savaitės apžvalga (gegužės 28 – birželio 3d.)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Štai ir praūžė dar viena ikrauk.lt savaitė, kurios metu tinklalapio skaitytojai, reporteriai ir redakcija nemenkai paplušėjo – ikrauk.lt pasipildė netik reporterių aplankytų renginių įspūdžiais, skaitytojų užfiksuotomis problemomis, jų nuomonėmis ir puikiais fotoreportažais, bet ir pagaliau paaiškėjo geriausios naujienos apie Paskutinio skambučio šventę konkurso nugalėtojai.

Štai ir praūžė dar viena ikrauk.lt savaitė, kurios metu tinklalapio skaitytojai, reporteriai ir redakcija nemenkai paplušėjo – ikrauk.lt pasipildė netik reporterių aplankytų renginių įspūdžiais, skaitytojų užfiksuotomis problemomis, jų nuomonėmis ir puikiais fotoreportažais, bet ir pagaliau paaiškėjo geriausios naujienos apie Paskutinio skambučio šventę konkurso nugalėtojai. Ikrauk.lt komanda sveikina reporterius Auksę ir Ernestą, už puikias naujienas apie Paskutinio skambučio šventę apdovanotus Sauliaus Jovaišo ir Girėnės Ščiukaitės knygomis „Ieškai darbo?“

Skaitytojų nuomonės

Galima tik pasidžiaugti kritiškai mąstančiais ir tvirtos pozicijos besilaikančiais ikrauk.lt skaitytojais – per savaitę tinklalapis pasipildė net 7 jų rašytomis nuomonėmis skirtinga tematika. Štai skaitytojas, pasivadinęs Tavo Šienligė pseudonimu, mano, kad LNK televizija ilgainiui ėmė pritrūkti idėjų – skaitytojas dalinasi televizijos reklamos įrašu, pasak jo, nukopijuotu nuo vieno „YouTube“ vaizdelio. Skaitytojas Paulius paskelbė, ką galvoja apie interneto komentatorius ir apsiėmė ieškoti dažnai nepadoraus jų elgesio priežasčių, o Jūratė Ūsienė prašneko apie mažėjantį vaikų kūrybiškumą. Įdomią nuomonę apie vartotojišką kultūrą turi skaitytoja Deimantė Vitkutė, kelianti klausimą, kur dingsta vertybės, o skaitytoja Rasa Montvydienė nutarė išreikšti pasipiktinimą Klaipėdoje esančiomis gyvūnų teisių globos tarnybomis. Įspūdžius apie lietuvių ir italų kultūrinius skirtumus pasakoja šiuo metu Italijoje gyvenanti reporterė Ieva Rasita.

Atskleidė problemas

Benamių gyvūnų problemą viešino skaitytoja Ilona, mėginusi rasti namus net keliems šuneliams. Skaitytoja Kristina Čepaitytė įspėjo tinklalapio lankytojus apie internetinio sukčiaus veiksmus. Svarbią temą palietė skaitytojas Tomas Birveta, atsiuntęs redakcijai duobėtų Klaipėdos gatvių fotografijų – kaip jos atrodys vykstant Europos krepšinio čempionatui? Na o reporterė Raminta Kėželytė dalyvavo Biržuose rengtoje žvakučių akcijoje – miestelyje vienu metu įsidegė net 1500 žvakelių, simbolizuojančių metinį Lietuvos savižudžių skaičių. Naujieną apie „Skype“ programą, keliančia sunkumų vartotojams, paskelbė skaitytojas Jurec ir tapo ikrauk.lt mėnesio reporteriu, o Donatas Puzaras papasakojo itin įdomią istoriją apie kelionę po Iraką ir atskleidė dalį šalies kultūros. Akmenį į policijos pareigūnų daržą metė reporterė Laura Bojarskytė – ji papasakojo istoriją, kaip pareigūnai tinkamai nesureagavo į gyventojų nusiskundimus.

Ačiū už fotoreportažus!

Kol vieni renka medžiagą tekstams, kiti fotografuoja. Šią savaitę už puikų fotoreportažą galima pagirti skaitytoją, pasivadinusį Lenko Kolenko slapyvardžiu, – jo dėka ikrauk.lt lankytojai gali pasižiūrėti, kaip atrodė blondinių paradas Rygoje. Fotoreportažą iš „Poezijos pavasario“ uždarymo pateikė reporterė Jorė Janavičiūtė, o Lina Pakratjevaitė puikiai užfiksavo grupės „Scorpions“ koncerto akimirkas, kuriame lankėsi kartu su reportere Rūta Juozapaityte. Išskirtinį fotoreportažą bei itin įdomų pasakojimą parengė ir reporteris Adomas Jablonskis, tris dienas keliavęs po Lietuvą ir fiksavęs kelionės akimirkas. Reporteris Edvardas Lukošius savo ruožtu su skaitytojais pasidalino fotografijomis iš Šilutės miesto gimtadienio šventės.

Savaitės renginiai

Savaitės būta neramios ir audringos. Štai reporterė Vytautė Tavoritė lankėsi Menų fabrike „Loftas“ vykusio kanadiečio „Caribou“ koncerte ir pasidalino savo įspūdžiais su skaitytojais, o Katrina Mockaitė pasakoja apie „Rasabasa“ pasirodymą scenoje. Reporterė Jorė Janavičiūtė „Sidabrinės Gervės 2011“ apdovanojimų ceremoniją žiūrėjo „Skalvijos“ kino centre – kas dėjosi ten? Skaitytojas Arūnas Petrauskas savo pasakojimu apie festivalį „Sportas visiems“ Palangoje pagyvino ikrauk.lt sporto rubriką, o reporterė Auksė Paltarokaitė dalyvavo naujosios „Audi A6“ bei mados kolekcijų pristatyme. Kaip Lietuvoje prabėgo Tarptautinė diena be tabako pasakojo skaitytojos Giedrė Gudaitė ir Aistė. Reporterė Ilma Barbarovičiūtė apsilankė grupės „Arbata“ gimtadienyje ir netik pasidalino savo įspūdžiais iš koncerto, bet ir parengė interviu su grupės lyderiu.

Ikrauk.lt redakcija sveikina tinklalapio skaitytojus Lenko Kolenko bei Donatą Puzarą, kurie už nuveiktus darbus – fotoreportažą iš Rygoje vykusio blondinių parado bei pasakojimą apie kelionę po Iraką – tampa ikrauk.lt savaitės reporteriais. Savaitės geriausieji apdovanojami leidyklos „Obuolys“ knygomis – Donatui padovanosime John Wiseman „Išlikimo vadovą“, kad atsidūręs ekstremalioje kelionėje nepasimestų, o Lenko Kolenko atitenka Lauren Kate knyga „Puolusieji“. Dėl prizų atsiėmimo su savaitės geriausiais susisieks redakcija!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Gegužė Birželis
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt