Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ikrauk.lt savaitės apžvalga (gruodžio 17–22 d.)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš pat šv. Kalėdas skubame nudirbti paskutiniuosius darbus, idant šventes pasitiktume neturėdami skolų. Glaustai apžvelkime, kaip skaitytojų kuriamo portalo ikrauk.lt komandai sekėsi šią savaitę ir apdovanokime geriausiuosius.

Prieš pat šv. Kalėdas skubame nudirbti paskutiniuosius darbus, idant šventes pasitiktume neturėdami skolų. Glaustai apžvelkime, kaip skaitytojų kuriamo portalo ikrauk.lt komandai sekėsi šią savaitę ir apdovanokime geriausiuosius.

Ką nuveikė ikrauk.lt reporteriai?

Aktyvioji ikrauk.lt reporterė Lina Pankratjevaitė savaitę pradėjo informuodama mus apie LMSU studentų kalėdinius sveikinimus sergantiems mažyliams. Jai nenusileido reporterė Rūta Juozapaitytė – mergina šią savaitę buvo kaip niekad aktyvi: ji pranešė naujienas apie Klaipėdoje vykusią žuvienės dalinimo akciją, socialiai remtiniems vaikams organizuotą fotografavimosi akciją, „Naujųjų pupyčių“ koncertą „dr.Who“ klube bei Toto Cutugno koncertą uostamiestyje. Lyg to būtų negana, mergina apsilankė ir „Velnio nuotakos“ miuzikle ir Andriaus Mamontovo albumo pristatyme.

Ilgai rymojusi reporterė Anželika Stankevič taip pat pasistengė – ji apsilankė egzotiškosios Ebony Bones koncerte ir pasidalijo fotoreportažu. Savo ruožtu reporteris Vytautas Pilkauskas aktyviai padirbėjo TV3 „Išsipildymo akcijoje“ – vaikinas pasidalijo fotoreportažu ir svarbiausia informacija. Reporterė Indrė Janavičiūtė įkrovė žinių apie labdaringą grupės „The Coctails“ vakarėlį, Matas Valiulis lankėsi „Žalgirio“ varžybose Kaune, Kipras pasidalijo savo nuomone apie valdančiųjų veiksmus, na, o reporterė Akvilė Žaromskytė įkrovė recenziją apie knygą „Aistringieji“.

Ką nuveikė ikrauk.lt skaitytojai?

Skaitytoja Ieva savaitę pradėjo garsiai pareikšdama savo nuomonę apie emigraciją. „Kaip pigiai mes parsiduodame?“ – kėlė klausimą ji ir įkvėpė audringą skaitytojų diskusiją. Šią savaitę sporto rubriką pildė skaitytojas Vytautas Milius, pranešęs naujieną apie „Neptūno“ komandos triumfą prieš vilniečių krepšininkus, na, o Tomas Masiulis informavo skaitytojus apie naujus internete atsiradusius smagius kalėdinius atvirukus.

Verta atkreipti dėmesį ir į Vestos Ražanauskaitės darbą – ji įkrovė žinių apie kalėdinį koncertą Visagino ligoninei paremti. Savo ruožtu Giedrius Švetkauskas pranešė apie lietuvaičių pergalę pasaulio karate čempionate, skaitytojas, pasivadinęs „piercu“, mokė mus skaniai paruošti žuvį gamtoje, Laura prakalbo apie „Kūrybiškiausią 2011 metų knygą“, o Daiva Stankevičiūtė pasidalijo nuomone apie alkoholio reklamą.

Skaitytojas atkreipė dėmesį į turguje pasirodžiusi neįprastos išvaizdos kojinių pirkėją, Dimitrijus pranešė apie naujai išleistą grupės „Gyvai“ dainos vaizdo klipą, Aistė dalijosi patarimais, kaip po šventinių puotų nuo stalo pakilti besijaučiant gerai, na, o Eimantas Mundinas paneigė dešimt faktų, susijusių su medicina, kuriais daugelis mūsų ligšiol buvome įsitikinę.

Šią savaitę ikrauk.lt redakcija norėtų apdovanoti reporterę Rūtą Juozapaitytę – mergina per savaitę apsilankė net šešiuose renginiuose ir itin operatyviai dalijosi naujienomis. Rūtai padovanosime Catherine Alliot knygą „Man labai gaila, mielasis“, idant žiemos atostogų metu ji laiką praleistų išties turiningai – su knyga rankose.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt