Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ikrauk.lt savaitės apžvalga (gruodžio 20–26 d.)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusi savaitė tikrai alsavo kalėdine dvasia, netrūko šventinių renginių, fiksavome žiemos išdaigas keliuose, tačiau apie viską iš eilės...

Sveiki sugrįžę po švenčių ir dar tebešvenčiantys!

Kad ir kaip būtų gaila, stebuklingos, imbieru ir mandarinais kvepiančios Kalėdos jau praėjo, tačiau tikimės, kad Naujųjų laukimas visiems ne mažiau nuotaikingas! :) Praėjusi savaitė tikrai alsavo kalėdine dvasia, netrūko šventinių renginių, fiksavome žiemos išdaigas keliuose, tačiau apie viską iš eilės...

Žiemos išdaigos

Prieš šventes žiema negailėjo sniego, o su juo ir netikėtumų vairuotojams bei pėstiesiems. Reporteris Audrius informavo apie kauniečiams virš galvų pakibusius varveklius ir patarė būti atidžius, pažvelgiant ne tik sau po kojomis, bet ir į namų stogus. Apie kelių būklę informavo reporteris Jaroslavas, įkrovęs vaizdo medžiagos iš sunkiai pravažiuojamų sostinės gatvių, o kaunietis reporteris Kęstutis užfiksavo, kaip po nakties sniegu buvo užversti Taikos gatvėje Kaune palikti automobiliai. Tuo tarpu kaunietis reporteris Liudas kreipėsi prašydamas barstyti kelius Laikinojoje sostinėje, mat pats susidūrė su sunkumais kelyje. Apie žiemiškas išdaigas pranešė ir Anglijoje viešintis tautietis.

Atsisveikinimo koncertai ir premjeros

Kai kurie Lietuvos atlikėjai praėjusią savaitę jau kvietė į paskutinius šių metų koncertus. Kūrybinę pertrauką numačiusi atlikėja Jurga Šeduikytė su gerbėjais kuriam laikui atsisveikino Šv. Kotrynos bažnyčioje, įspūdžius iš koncerto skaitykite čia, o vaizdo medžiagą pamatysite čia. Reporterė Aušra pasakojo apie iš gastrolių Prancūzijoje grįžusios Alinos Orlovos koncertą. Nauju skambesiu pasižymėjęs A.Orlovas koncertas – taip pat paskutinis šiais metais.

Laikinosios sostinės reporteriai pirmieji išpakavo kalėdines dovanas – jiems buvo įteikta miuziklo „Tadas Blinda“ premjera. Gabijos ir Giedriaus įspūdžius iš miuziklo rasite čia. Kauniečiams šventinių renginių tikrai netrūko – štai reporterė Lina pasakojo apie scenos meistrų sekamą „Muzikinę žiemos pasaką“.

Pristatytas naujas spektaklis, į kurį norisi nueiti vien pamačius nuotraukas, – tai „Skapeno klastos“. Reporterių Mindaugo ir Eimanto žodžiais bei vaizdais papasakotus įspūdžius rasite čia. O reporterė Auksė pristatė spektaklį-eksperimentą – „Telefonų knyga“, kuriame aktoriai spektaklio metu skambina žmonėms ir taip kuria tolesnį spektaklio siužetą, kažkas nauja, tiesa?

Skaitytojams pateikėme ir įspūdžius iš „Paties baisiausio Deilo ir Takerio“ filmo, kuris, anot reporterės Auksės, privers braukti juoko ašaras arba užsimerkti... Norite sužinoti kodėl, skaitykite Auksės atsiliepimus.

Pastabieji reporteriai

Praėjusią savaitę reporteriai dalijosi įžvalgomis apie socialinę reklamą. Reporteris Edmundas teiravosi, ar socialinė reklama pasiekia savo adresatą, o štai reporteris Skirmantas socialinėje reklamoje įžvelgė ir smurto propagavimą. Visi interpretuojame savaip, o ką apie šį plakatą manote jūs?

Reporteris Dalius narpliojo šviesoforų statymo problemą sostinėje. Ar jums taip pat kyla abejonių, ar „Vilniaus „pėsčiųjų“ šviesoforai – tikrai pėsčiųjų?“

Savaitės geriausieji

Viena iš savaitės geriausiųjų skelbiama reporterė Adelina už netikėtą ir įdomų pasakojimą apie šventines nuotaikas Škotijoje. Visame pasaulyje išsibarstę lietuviai, kreipiamės į jus, įkraukite ir jūs žinių iš vietos, kurioje šiuo metu esate, mums įdomu, kaip gyvenate! :)

Taip pat apdovanoti ir paspausti dešinę norime reporterei Auksei, už tai, kad net per šventes ji randa laiko aplėkti renginius ir įkrauti žinių! Dosnusis ikrauk.lt žilabarzdis apdovanoja ir reporterį Kęstutį, pranešusį apie sniegu užverstus automobilius Kaune.

Geriausiems savaitės reporteriams atitenka „Knygų klubo“ įsteigti prizai. Su laimėtojais susisieksime.

Gražios savaitės visiems!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt