Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 sausio 5d. 18:40

Ikrauk.lt savaitės apžvalga (gruodžio 31–sausio 5d.)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Pagaliau pasibaigus šventiniam maratonui, palydėjus šv. Kalėdas ir pasitikus Naujuosius metus, galime lengviau atsikvėpti ir, rodos, iš naujo kibti į darbus – ikrauk.lt reporteriai ir skaitytojai šią savaitę uoliai krovė naujienas, tad glaustai apžvelkime, kaip mums sekėsi!

Pagaliau pasibaigus šventiniam maratonui, palydėjus šv. Kalėdas ir pasitikus Naujuosius metus, galime lengviau atsikvėpti ir, rodos, iš naujo kibti į darbus – ikrauk.lt reporteriai ir skaitytojai šią savaitę uoliai krovė naujienas, tad glaustai apžvelkime, kaip mums sekėsi!

Ką nuveikė ikrauk.lt reporteriai?

Šauniosios ikrauk.lt reporterės Lina Pankratjevaitė ir Ilma Barboravičiūtė savaitę pradėjo Suzi Quatro koncerte ir dalijosi žiniomis bei fotografijomis. Lina šią savaitę taip pat įkrovė žinių ir apie Naujųjų sutikimą Kaune – ji pasidalijo kaunietiškų fejerverkų, skriejančių danguje, nuotraukomis. Pasistengė ir reporteris Giedrius Leskauskas – vaikinas informavo mus apie „Hidro-Centauras“ komandos sezoną, o Lukas Snarskis apžvelgė NBA dieną.

Ką nuveikė ikrauk.lt skaitytojai?

Itin džiaugiamės, kad jūs, mieli skaitytojai, siuntėte mums naujienas apie Naujųjų metų sutikimą iš pačių įvairiausių šalies kampelių –  štai skaitytojas Giedrius įkrovė Kauno senamiesčio, skendinčio naujametiniuose fejerverkuose, fotografijų. Apie tai, kaip Naujuosius sutiko Kuršėnai, pasakojo skaitytoja Inga Liauškienė – kaip ir kiti skaitytojai, ji dalijosi fejerverkų fotografijomis.

Skaitytojas Žygimantas Ubartas Naujus metus pasitiko Telšiuose ir vėlei pasidalijo fotografijomis, na, o bene įspūdingiausia Naujųjų metų šventė šįmet nuaidėjo pajūryje – fejerverkų, kylančių į dangų nuo Palangos tilto, nuotraukomis pasidalijo skaitytojas Darius Sinkevičius. Savo ruožtu skaitytojas Kęstas, taip pat šventę šventęs Palangoje, pasidalijo vaizdo įrašu, kuriuose matyti galybė paplūdimyje susirinkusių žmonių, stebinčių fejerverkų šou.

Tačiau skaitytojai rašė ne tik apie Naujuosius – štai Lukas mokė mus, kaip pasigaminti itin skanią vištieną meduje, o Marius itin išsamiai pasakojo apie Lietuvio Ginto dalyvavimą Dakaro ralyje. Pasistengė ir Karolis, pranešės apie airių dueto „Jedward“ grįžimą į Euroviziją. Skaitytoja „Mama“ pranešė apie parduotuvėje „Maxima“ pirktas midijas, kuriomis apsinuodijo klientas, o Sergej Lysionok atkreipė dėmesį į tai, kad Kipre iškelta Lietuvos vėliava plėvesuoja… „aukštyn kojom“.

Padirbėjo ir Viktorija Gailiūtė, pateikusi interviu su tautinio jaunimo atstovu, na, o Albinas Bartelis pateikė nuomonę apie Lietuvoje vykdomą politiką ir emigraciją. Parasparnių sporto mokyklos įkūrėją pakalbino skaitytoja Rasa.

Šią savaitę ikrauk.lt apdovanoja skaitytoją Sergej Lysniok, atkreipusį dėmesį į tai, kad Kipre iškelta Lietuvos vėliava plėvesuoja… „aukštyn kojom“. Skaitytojui padovanosime Eleonoros Saracino knygą „Johny Depp. Kaip skandalingiausias Holivudo atskalūnas tapo garsiausia pasaulyje kino žvaigžde“. Dėl prizo atsiėmimo susisieksime asmeniškai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt