Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 14d. 18:26

Įkrauk.lt savaitės apžvalga (gruodžio 6–12 d.)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Už lango taip gražiai krinta snaigės, balta balta žiema ir jau kvepia Kalėdomis... O juk tai stebuklų ir svajonių išsipildymo metas. Bene didžiausias kalėdinis stebuklas nutiko...

Sveiki, mielieji,

už lango taip gražiai krinta snaigės, balta balta žiema ir jau kvepia Kalėdomis... O juk tai stebuklų ir svajonių išsipildymo metas. Bene didžiausias kalėdinis stebuklas nutiko beglobei kalytei Jumai. Ikrauk.lt paskelbta žinutė neprasprūdo dainininkės Evelinos Anusauskaitės šeimai ir štai mažoji Juma jau džiaugiasi turėdama šiltą guolį Anusauskų namuose!

Kalėdinę nuotaiką kuriame kartu!

Smagu, kad jūs taip džiugiai prisidedate prie šventinės nuotaikos kūrimo savo žiniomis. Bene pirmoji apie jau sklindančią Kalėdų nuotaiką rašė reporterė Auksė, kuri lankėsi parodoje „Žiemos puokštė“. Parodoje eksponuotus neįprastus kūrinius galite pamatyti reporterės Aušros sustabdytuose kadruose.

Kokia gi žiema be sniego senių? Klaipėdiškiai atsiuntė senio besmegenio nuotrauką ir teigia, kad jis yra pats didžiausias Klaipėdoje. Ar tikrai – priklauso nuo jūsų! Gal jūs nulipdėte dar įspūdingesnį? Įkraukite žinių! O štai reporteris Aurimas matavo iškritusio sniego kiekį, pasak jo, per trečiadienio naktį Rokiškyje iškrito apie 20 cm sniego.

Visi kartu pasitikome į sostinę vidurnaktį atkeliavusią kalėdinę eglutę, o reporteris Eimantas buvo pirmasis pranešęs džiugią žinią, kad eglė jau įžiebta! Juo pasekė reporteriai iš visos Lietuvos – sulaukėme žinių apie eglės įžiebimą Radviliškyje, Prienuose, Kretingoje, Utenoje.

Be to, turėjome šventiškų žinių ir iš užsienio – reporteris Mindaugas įkrovė žinių apie tai, kaip Kalėdos sutinkamos svečiose šalyse – Turkijoje ir Šiaurės Airijoje.

Spėjame visur

Turbūt jau spėjote pastebėti, kad apie „Lietuvos talentų“ pusfinalius jus informuoti skuba būtent įkrauk.lt reporteriai. Jie nepabijojo iššūkio ir dalyvauja tiesioginiuose „Lietuvos talentų“ filmavimuose, iš kurių skuba jums pranešti įdomiausias žinias.

Naujausius kino filmus pristatė reporteriai Paulius ir Akvilė. Anot Pauliaus, filmas „Įsileisk mane“ turėtų nustebinti, o štai „Horizontas“ lyg ir nieko naujo nepasako. O Akvilė pristatė visų laukiamą juostą „Turistas“, kurioje vaidina tokios žvaigždės kaip Angelina Jolie ir Johny Deppas. Jei dar abejojate, ar verta nueiti į filmą, paskaitykite Akvilės tekstą ;)

Vilnietis Mindaugas skaitytojams pateikė prezidento Valdo Adamkaus nuomonę apie šių dienų žurnalistiką ir žiniasklaidą bei spėjo užfiksuoti girto vairuotojo Vilniuje sukeltą avariją.

Kauno reporteriai praėjusią savaitę pasakojo apie Laisvės alėją išbudinusią kalėdinę mugę. Reporterė Lina nepabūgo kaukėmis veidus prisidengusių ir beisbolo lazdomis ginkluotų gaujų bei papasakojo, ką jos veikė prie Kauno pilies. Taip pat Lina pristatė šokio projektą „Tamsioji pusė“, kuriame, anot reporterės, įdomiai pažvelgta į šviesiojo ir tamsiojo pradų kovą.

Klaipėdiečiai reporteriai puikiai įsijungė į darbą ir pasidalino uostamiestyje atidarytos tapytojo Broniaus Rutkausko parodos „Būsenos“ akimirkomis. Taip pat supažindino mus su žinia, kas tapo šauniausia „Mis Klaipėdos studente“.

Akvilė skaitytojams pristatė naujausią projekto „Adomas & The Mittens“ muzikinę programą, o Vytautė naktinėtojus ir klubinės muzikos gerbėjus informavo apie pirmą kartą Lietuvoje vykusią elektroninės muzikos konferenciją „Baltijos elektronika“. Laura Šiauliuose klausėsi atlikėjos Jurgos ir pasakojo, kad į pirmąjį Jurgos kalėdinio turo po Lietuvą koncertą Saulės mieste plūdo minios gerbėjų. O panevėžietė reporterė Rūta papasakojo apie renginį, skirtą Gabrielės Petkevičaitės-Bitės 150-osioms gimimo metinėms paminėti.

Skaitytojų temos

Daugybės komentarų ir peržiūrų sulaukė skaitytojo atsiųsta vaizdo medžiaga apie spūstis, kurios susidarė Kaune iškritus didžiuliam kiekiui sniego. Šią vaizdo medžiagą įkrovusį reporterį Arūną skelbiame savaitės geriausiu!

Žiemiški orai sukėlė ne tik nepatogumų, bet ir didesnių avarijų greitkelyje, apie tai informavo reporteris Eimantas. Apie žiemos išdaigas ir tai, kad jų nesiimama spręsti informavo ir Ubartu pasivadinęs reporteris.

Karolis teiravosi, kodėl mes taip bijome naujovių – atnaujinti savo profilį socialiniame tinklalapyje, atnaujinti naršyklę ar operacinę sistemą.

Turėjome ir nuomonių. Viena iš jų priverčia susimąstyti apie nūdienos bendravimą ir tarpusavio santykius. O reporterė Agnė išsakė savo nuomonę apie tai, kokios tolerancijos trūksta mūsų tautiečiams ir kuo tai pasireiškia. Paskaitykite, ar sutinkate?

P.S. Savaitės geriausiajam atitenka „Knygų klubo“ įsteigtas prizas. Arūnai, parašyk redakcijai el. paštu ikrauk@15min.lt ir sužinosi, kaip atsiimti prizą.

Visiems linkėjimai nesušalti!

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt