TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ikrauk.lt savaitės apžvalga (kovo 21–27 d.)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Laikas bėga lekia, dar tik laukėme tikrojo pavasario atėjimą reiškiančių renginių, o jie jau ir baigias. Tad trumpam atsigręžkime apžvelgti savaitės darbus ir dar truputį pagyvenkime įspūdžiais.

Sveiki, „Įkrauk“ žmogeliukai!

Laikas bėga lekia, dar tik laukėme tikrojo pavasario atėjimą reiškiančių renginių, o jie jau ir baigiasi… Tad trumpam atsigręžkime apžvelgti savaitės darbus ir dar truputį pagyvenkime įspūdžiais :)

Valdė mada ir kinas

Praėjusią savaitę ikrauk.lt karaliavo mados temos ir, žinoma, rašiniai apie kino filmus. Džiaugiamės, kad skaitytojai pasinaudojo proga, rašė kino recenzijas ir laimėjo kvietimų į filmus. Tokia progra pasinaudojo reporterės Irena, Jorė, Gabrielė, kviečiame suskubti ir kitus! Iš peties dirbo ir kino reporterės Julija bei Agnė. Praėjusią savaitę Agnė supažindino net su 6 filmais!

Bene svarbiausias praėjusios savaitės renginys buvo „Mados infekcija“, iš kurios žinias ir interviu su dizaineriais krovė reporterė Viktorija. Ją galima pagirti ne tik už operatyvumą, bet ir už įdomius tekstus!

Nebuvo kada nuobodžiauti

Kiekvienam reporteriui reiktų paspausti ranką ir padėkoti, nes jie ne tik nenuobodžiavo, bet ir lankė gausybę renginių ir dalijosi įspūdžiais su jumis visais! Vytautė aplankė atlikėjos Melanie Pain koncertą, kaunietė Inga stebėjo trumpam iš Maskvos į Lietuvą sugrįžusios Jurgos Šeduikytės pasirodymą. O kur dar daugybė kitų renginių...

Reporterė Agnė nenutolo nuo savo rašymo stiliaus ir šį kartą į moterišką papuošalą – karolius – pažvelgė kitaip: savo tekste išnarpliojo kiekvieną karoliuką, nurodydama ką kuris reiškia. Skaitytojai komentaruose giria reporterę už rašymo stilių ir sako, kad tekstas privertė susimąstyti. Puiku, Agne, taip ir toliau!

Kova su neteisybe

Reporteris Aivaras rašė apie Kaune atsivėrusias smegduobes, kurių lopyti niekas neskuba... Tuo tarpu Alfredas užfiksavo su kokiais įrankiais tvarkomos sostinės gatvės. Pasirodo, kai nepakanka įrankių, kiemsargiai juos pasigamina tiesiog iš skardinių... Teisybės ieškojo ir reporterė Jurgita, savaitgalį susidūrusi su nesąžiningais prekeiviais. Buvo narpliojamas ir aktualus atominės elektrinės statybų klausimas, o reporteris Andrius parengė rašinį-tyrimą apie reklamines šiukšles. Ar kada susimąstėte, kiek jų gaunate per metus?

Savaitės geriausieji

Na, ir kokia savaitės apžvalga be savaitės geriausiųjų reporterių paskelbimo? Taigi jais tapo:

Rūta Juozapaitytė – už tai, kad jaučia aktualijų pulsą. Vos internete išvydusi vaizdo medžiagą, kurioje užfiksuotos neblaivaus teisėjo „šėlionės“, Rūta kaip tikra žurnalistė suskubo paviešinti šią informaciją. Rūtai už puikų darbą atitenka leidyklos „Obuolys“ knyga.

Laura Bojarskytė ir Dalius Baranauskas – už debiutą su pirmuoju vaizdo reportažu iš renginio „Urban Dance“. Šaunuoliai! Pagirtinas visos komandos darbas – fotografų Adomo ir Deivido bei Auksės.

Visą penkeriukę ikrauk.lt draugai kavinių tinklas „Coffee Inn“ vaišins pasirinkta kava, o kad komandinė dvasia ir toliau neblėstų kartu galėsite nukeliauti ir į pasirinktą „Kino pavasario“ filmą!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt