Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 15d. 19:48

Ikrauk.lt savaitės apžvalga (kovo 7–13 d.)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Argi nesmagu sulaukti tikrojo pavasario, kai už lango šypsosi saulutė ir tirpsta sniegas? Gera žinoti, kad kasdien sulauksime vis daugiau šviesos ir šilumos, o kartu ir geresnės nuotaikos, įkvėpimo bei naujų idėjų, to jums visiems ir linkime!

Sveiki, mielieji!

Argi nesmagu sulaukti tikrojo pavasario, kai už lango šypsosi saulutė ir tirpsta sniegas? Gera žinoti, kad kasdien sulauksime vis daugiau šviesos ir šilumos, o kartu ir geresnės nuotaikos, įkvėpimo bei naujų idėjų, to jums visiems ir linkime! Bet dar trumpam atsigręžkime į prabėgusią savaitę, apžvelgti jūsų darbus.

Kovo 8-oji – dviguba šventė

Praėjusią savaitę trypėm, šokom, riebiai valgėm ir varėm žiemą iš kiemo. Apie Užgavėnių šventę rašė reporteriai iš Kauno, Prienų, Vilniaus Karoliniškių mikrorajono.

Kovo 8-ąją minėjome ir Tarptautinę moters dieną. Šia proga reporterė Ieva, šiuo metu viešinti Italijoje, pasakojo apie tai, kaip šią šventę paminėjo italės. Turėjome ir fotoreportažą iš Vilniaus oro uosto, kur į Lietuvą parskridusios dailiosios lyties atstovės buvo sutiktos su tulpių žiedais. O štai reporterė Agnė šia proga rašė nuomonę apie reklamas, kuriančias stereotipus.

Paminėjome Nepriklausomybės atkūrimo dieną

Džiaugiamės reporterių aktyvumu kraunant žinias iš Kovo 11-osios renginių. Pirmoji buvo kaunietė Inga, pranešusi apie tai, kad Kaune šia proga „suplevėsuos“ gyva vėliava, kiek vėliau apie gyvąją vėliavą Biržuose informavo ir reporterė Raminta. Turėjome žinių ir iš Kauno Dainavos vidurinės mokyklos. Reporterė Monika aprašė laisvės minėjimui skirtą „Anties“ koncertą, žinoma, Andriui spaudžiam dešinę už puikias nuotraukas!

Skaitytojas Tomas dalijosi fotoakimirkomis iš šventės minėjimo Kaune. O parskridusius į tėvynę Vilniaus oro uostas pasitiko tarptautinio choro atliekama daina „Laisvė“. Nepasišiukšlino ir klaipėdiečiai – fotoreportažu iš Kovo 11-osios šventės dalijosi reporteris Domas.

Taip pat smagu, kad turėjome foto ir vaizdo reportažų iš Kaziuko mugės Kaune.

Metas atsinaujinti

Koks pavasaris be rašinių apie mados tendencijas? Šia tema rašė reporterė Agnė, tad norintys atrodyti madingai, turėtų paskaityti, nes čia ras įdomios informacijos ne tik apie drabužius, bet ir apie makiažą, šukuosenas, aksesuarus... O štai reporterė Laura lankėsi paslaptingame renginyje, kuriame buvo pristatyra pavasario-vasaros drabužių kolekcija.

Spėjome daug nuveikti

Reporterė Vytautė šauniai padirbėjo rengdama interviu su vienu iš komandos „Nesakyk mamai!” atstovų. Anot jos, „Nesakyk Mamai!” organizuotas vakarėlis tikrąją to žodžio prasme privertė sušokti batus. Vytautas liko ištikimas savo aistrai – automobiliams ir parengė fotoreportažą iš treko „Egzotika 2011”. Puikiai su vaizdo medžiaga ikrauk.lt debiutavo reporteris Dalius, pateikęs mums trumpą filmuką apie prekybos centre surengtą flašmobą. Nuotraukose šį renginį įamžino ir reporterė Anželika. Šaunuoliai abu! Visi buvote aktyvūs, aplankėta gausybę renginių, džiugu, kad tiek spėjame nuveikti!

Kvietėme prisijungti

Praėjusią savaitę kvietėme siųsti motyvacinius laiškus ir tapti reporteriu interneto tendencijų konferencijoje „Login“. Sveikiname LIUDĄ KAMBLEVIČIŲ, kurio motyvacija mus labiausiai įtikino. Liudas pažada visus ikrauk.lt skaitytojus apšviesti apie tai, ką naujo sužinojo konferencijoje, prie jo prisijungs ir reporterė Vytautė bei mūsų visų akys renginiuose – fotoreporterė Anželika.

Savaitės geriausieji

- už vaizdo medžiagą, kurioje užfiksuota mūsų vairuotojų kultūra ir daugybė eismo taisyklių pažeidimo atvejų apdovanojame reporterį, pasivadinusį Vova;

- už įdomius ir operatyvius fotoreportažus paskatinti norime reporterį Tomą Čekanavičių iš Kauno;

- už drąsą reikšti nuomonę aktualiais klausimais ir už tai, kad mus supažindina su kino ir teatro perliukais apdovanojame ir reporterę Agnę.

Su kiekvienu iš jūsų susisieksime asmeniškai ir informuosime apie tai, kaip atsiimti prizus.

Geros savaitės visiems! :)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt