TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ikrauk.lt savaitės apžvalga (lapkričio 13–20d.)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Neįtikėtina!!! Vargu, ar kas nors galėjo tikėtis TOKIOS sėkmingos ikrauk.lt savaitės! Šitiek reporterių ir skaitytojų pastangų, šitiek redakcijos darbų… Šią savaitę jūs nesiliovėte džiuginti mūsų savo aktyvumu, na, o mes taip pat nesėdėjome bluosto sudėję. Apie visa tai - trumpai:)

Neįtikėtina!!! Vargu, ar kas nors galėjo tikėtis TOKIOS sėkmingos ikrauk.lt savaitės! Šitiek reporterių ir skaitytojų pastangų, šitiek redakcijos darbų… Šią savaitę jūs nesiliovėte džiuginti mūsų savo aktyvumu, na, o mes taip pat nesėdėjome bluosto sudėję. Apie visa tai - trumpai:)

Kaip sekėsi ikrauk.lt reporteriams?

Reporteriai šią savaitę LABAI stengėsi. Kur tik jie nesilankė, ko tik jie nematė... Štai reporterės Katrina Mockaitė ir Deimantė Varnaitytė lankėsi „Rudeninėje Mados Infekcijoje“ ir dalijosi puikiais fotogreportažais bei kolekcijų aprašymais. Maža to, Deimantė apsilankė ir Vilniuje vykusiame Ievos Narkutės koncerte bei įkrovė fotoreportažą apie rudeniškai apsirengusius istorijos studentus.

Aktyvi buvo ir Rūta Juozapaitytė – ji lankėsi Jazzu koncerte Klaipėdoje bei uostamiestyje vykusioje „Chorų karų“ dalyvių atrankoje. Lyg to būtų negana, ši reporterė pateikė skaitytojams reportažą iš Nikolajaus Baskovo koncerto. Eglė Blinsturbaitė ir Andrius Aleksandravičius pasakojo, kaip Kaune praėjo dueto „The Ball and Chain“ koncertas, Ieva Augytė lankėsi „Electric Light Orchestra“ koncerte Klaipėdoje, na, o Akvilė Žaromskytė įkrovė dar vieną knygos recenziją.

Belieka tik girti ir girti tą mūsų šaunuolį Vytautą Pilkauską – jis vėlei lankėsi laidoje „Šok su manimi“ bei specialiai 15min.lt fotografavo Vilniuje vykusį Dub FX koncertą. Šauniai pasirodė ir reporterė Simona Dailydaitė, kuri pareiškė savo nuomonę imigrantų klausimais.

Tikras šaunuolis buvo ir reporteris Giedrius Leskauskas: šis vaikinas aktyviai krovė naujienas apie sportą – ir apie Elektrėnų krepšininkus, ir apie tinklininkes, ir apie futbolo turnyrą. Kaip kauniečiai atšventė Tarptautinę studentų dieną mums pasakojo Lina Pankratjevaitė, o naujai ikrauk.lt komandoje debiutavusi Agnė Nemanytė dalijosi įspūdžiais iš Dub FX koncerto Vilniuje.

Kaip sekėsi ikrauk.lt skaitytojams?

Reporteriams nusileisti nepanoro ir ikrauk.lt skaitytojai. Štai Ieva pasakojo, kaip „Žalgirio“ krepšinio komandai sekėsi rungtis su gerbėjais „Protmūšio“ žaidime, Mindaugas Danys dalijosi informacija apie mobiliųjų technologijų renginį „AppCamp“, o Juozas Tamaliūnas atkreipė dėmesį į klaidingas akcijas parduotuvėje „Maxima“.

Sigitas Zaleckis įkrovė itin nuotaikingą, tačiau vis dėlto ir savotiškai liūdną vaizdo įrašą, kuriame matyti seimūno Antano Nedzinsko „darbas“ valdžios atstovo kėdėje, Deividas Jakučionis pareiškė savo nuomonę apie naująjį režisieriaus Jono Vaitkaus spektaklį, Audrius Kliopkinas savo ruožtu pasipasakojo, kaip jam sekasi studijuoti Anglijoje, o skaitytojas Ignas pasakojo, kokią žalą jam padarė „Snoro“ skandalas.

Savo vardo nepanorusi atskleisti studentė pasakojo, su kokiais sunkumais susiduria mėgindama gauti LSP, Regina Martinkutė įkrovė naujieną apie pavojingas šunų veisles: šis autorės tekstas penktadienį taip pat buvo išpausdintas ir laikraštyje „15 minučių“.Aušra Leonavičiūtė informavo mus apie vienai dienai pasikeitusį Kauno miesto merą – Andriaus Kupčinsko postą laikinai užėmė... studentas. Itin aktyvus buvo ir Karolis Šaltėnas – jis mums pasakojo apie „flashmob“ akcijas uostamiestyje bei įkrovė itin intriguojančią naujieną apie naujai atsiradusius narkotikus. Lyg to būtų maža, šis skaitytojas pasakojo mums ir apie anoreksijos žalą.

Redakcijos darbai

Šią savaitę mes džiaugiamės Reginos Martinkutės tekstu apie agresyvius šunis, išspausdintu ir praėjusio penktadienio laikraštyje „15 minučių“. Maža to, galų gale išsiaiškinome, kas laimėjo fotografijų konkursą „Pirmieji žiemos ženklai“ bei paskelbėme naująjį – „Aš ir Kalėdos“.

Na, o galiausiai atėjo metas ir pasveikinti mūsų savaitės geriausiuosius, kurių šįsyk turime net tris! Visų pirma skubame apdovanoti skaitytoją Karolį Šaltėną, pasižymėjusį ypatingu aktyvumu bei pelniusį nenusakomą skaitytojų susidomėjimą. Vos per valandą jo naujiena apie naujojo narkotiko žalą socialiniame tinkle „Facebook“ buvo pasidalinta virš 500 kartų! Karoliui mes dovanojame Jodi Picoult knygą „Devyniolika minučių“.

Tiesiog būtina pasveikinti ir dvi ikrauk.lt reporteres – Deimantę Varnaitytę, džiuginusią savo aktyvumu ir naujienų įvairove, apdovanosime Roberto Bolano knyga „Čilės noktiurnas“, o Rūtą Juozapaitytę, taip pat neatsilikusią nuo Deimantės, pamaloninsime Alexander McCall Smith knyga „Pamokymai gražioms merginoms“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt