Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įkrauk.lt savaitės apžvalga (lapkričio 22–28 d.)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Sveiki, darbštieji reporteriai ir ištikimieji skaitytojai, praėjusi savaitė buvo gausi renginių ir, žinoma, naujienų. Tikimės, kad nuo šiol daugiau žinių bus ir iš pajūrio, nes...

Sveiki, darbštieji reporteriai ir ištikimieji skaitytojai,

praėjusi savaitė buvo gausi renginių ir, žinoma, naujienų. Tikimės, kad nuo šiol daugiau žinių bus ir iš pajūrio, nes Klaipėdoje jau turime reporterę Eglę ir fotoreporterį Algirdą, kurie pažadėjo krauti žinias apie gyvenimą pajūryje ir ne tik!

Praėjusią savaitę reporteriai nušvietė įvairaus pobūdžio renginius. Agnė domėjosi kino naujienomis ir pristatė naują filmą apie legendinę Coco Chanel. Anykščiuose frontą laikė reporterės Milda ir Adelina, kurios entuziastingai informavo apie dokumentinių filmų festivalį „E-dox fiesta“, jame rodytus filmus ir vykusius susitikimus su režisieriais. Ačiū, merginos, buvo įdomu!

Kino filmus „kepė“ ir reporteris Mindaugas, kuris buvusioje Vilniaus duonos kepykloje atidarė trumpametražio kino festivalį. Taip pat graži Mindaugo iniciatyva – apsilankymas parodoje „Suknelių istorijos“, kuri dar kartą priminė opią smurto prieš moteris problemą.

Reporterė Akvilė papasakojo apie dvejus metus brandintą projektą „Chopin Jazz inn“, kuriame pasirodė talentingoji Evelina Sašenko. Be to, Akvilė skaitytojams pristatė drąsų ir tik vyresniems nei 18 m. žiūrovams skirtą spektaklį „Atvirų akių panoramos“.

Auksė ir Eimantas praėjusią savaitę išlydėjo festivalį „Mama Jazz“, Eimantas dar pakvietė visus pasidairyti po parodą „Palestina“.

Praėjusią savaitę „Įkrauk“ portale buvo įsisukę ir mados vėjai. Auksė ir Eimantas dalijosi žiniomis ir gražiais kadrais iš „Mados infekcijos“ konkurso „Injekcija“ finalo, o reporterės Laura ir Aušra Lietuvos žvaigždžių apsuptyje stebėjo Ellos Tatarinovos kolekcijos pristatymą, kuriame sublizgėjo ir Asta Valentaitė. Ketvirtadienio vakarą apie žiemiškas madas „Įkrauk“ skaitytojus informavęs reporterių duetas, šeštadienį jau sukosi ant parketo ir nušvietė, kaip buvo švenčiamas T.Petreikio šokių studijos 20-asis gimtadienis.

Savaitės geriausieji

Šią savaitę geriausių reporterių vardo nusipelnė Rūta Juozapaitytė, kuri lankydamasi Rūtos Ščiogolevaitės konkurse ne tik klausėsi romantiškų džiazo baladžių, bet ir pakalbino atlikėją. Nuoširdų interviu skaitykite čia. Geriausias fotoreporteris šįkart – Andrius. Jis lankėsi Tarptautinėje kačių parodoje ir savo fotoreportaže iš arti leido pažvelgti į mielų, o gal ir nematytų katinėlių veidus. Andrius su skaitytojais pasidalijo ir vaizdais iš šventės, kurios metu buvo įžiebta kalėdinė Kauno miesto eglė. Abiems reporteriams ačiū už kokybiškai atliktą darbą :)

Skaitytojų temos duoda vaisių

Norime pasidžiaugti, kad skaitytojo Romo įkrauta žinia apie prastos būklės Lazdynų viaduką išjudino atsakingas institucijas ir buvo imtasi lopyti viaduką. Gal skaitytojo Romo įkvėptas, o gal savo miesto gerove tiesiog besirūpinantis skaitytojas Valius taip pat įkrovė žinių apie netvarkomą šaligatvį Kaune. Tikimės, kad šios informacijos paskelbimas taip pat duos spyrį atitinkamiems veiksmams.

O štai skaitytojas Vytautas pasidalijo savo mintimis apie „užkeiktos“ sostinės sankryžos likimą. Skaitytojo nuomone, šioje sankryžoje „Prakeiksmo čia nėra“, tik reikėtų tinkamai padirbėti su kelio ženklais ir salelėmis.

Krovėte ir šmaikščias žinias, štai skaitytoja Viktorija informavo apie „autobusų užgaidas“, o Motiejus pranešė apie „milžiniškas“ nuolaidas viename prekybos centre. Kai redakcija jūsų teiravosi, ar išdrįsite pasipriešinti pirkimo manijai, skaitytoja Raminta dalijosi patarimais, kaip taupyti Žemę ir pinigus.

Dėkojame ir aktyviems fotopolicijos rubrikos „varikliukams“. Praėjusią savaitę daugiausia dėmesio sulaukė neleistinas „Regitros“ pavyzdys, įžūlus „Lexus“ vairuotojo elgesys ir žinia apie drąsuolį, kuris vienu metu sugebėjo padaryti net 4 pažeidimus!

Ką gi, atėjus nauja savaitė vėl žada renginių gausą, o jūs įkraukite žinių apie viską viską, kas jums pasirodys įdomu!

P.S. Išduosime paslaptį – gruodžio pirmąją skelbsime geriausią praėjusio mėnesio (lapkričio) reporterį. Tad dar yra laiko įkrauti geriausią žinią ir tapti geriausiuoju!

Sėkmės visiems ir įkraunam žinių!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt