Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 2d. 17:05

Ikrauk.lt savaitės apžvalga (lapkričio 26–gruodžio 2 d.)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Galbūt dėl džiaugsmo pagaliau sulaukus žiemos, o gal iš liūdesio, kad nebešviečia saulė, tačiau šią savaitę ir ikrauk.lt reporteriai, ir skaitytojai rodėsi esą kiek nurimę – lyginant su praėjusia savaite, jie naujienas krovė ženkliai ramiau. Trumpai apžvelkime, kaip mums sekėsi.

Galbūt dėl džiaugsmo pagaliau sulaukus žiemos, o gal iš liūdesio, kad nebešviečia saulė, tačiau šią savaitę ir ikrauk.lt reporteriai, ir skaitytojai rodėsi esą kiek nurimę – lyginant su praėjusia savaite, jie naujienas krovė ženkliai ramiau. Trumpai apžvelkime, kaip mums sekėsi.

Kaip sekėsi ikrauk.lt reporteriams?

Kaip visada aktyvus išliko reporteris Vytautas Pilkauskas – jis praėjusį savaitgalį lankėsi TV3 projekto „Šok su manimi“ laidoje ir dalijosi su skaitytojais fotoreportažu bei naujienomis. Maža to, Vytautas kartu su reporteriais Dainiumi Nemaniu ir Izabele Pukėnaite apsilankė ir „Snap“ fotokonferencijoje – visi trys reporteriai aktyviai krovė fotoreportažus, naujienas bei interviu. Taip pat šią savaitę Vytautas užsuko ir į Vilniuje vykusią modelių atranką, kurioje žymūs pasaulio mados atstovai ieškojo naujų veidų, bei į Audronės mados namų naujos paltų kolekcijos pristatymą. Vaikinas taip pat suskubo pasirodyti ir naujojo BMW pristatyme.

Šią savaitę pasižymėjo ir ikrauk.lt reporterė Akvilė Žaromskytė – mergina lankėsi beglobius vaikus priglaudusių šeimų pagerbimo vakare, vykusiame Vilniaus rotušėje. Ieva Augytė taip pat pasistengė – ji pasakojo mums apie Klaipėdoje esančio jaunimo centro „Atviros erdvės“ gimtadienį.  Reporterė Rūta Juozapaitytė savo ruožtu pasakojo apie Klaipėdos universitete vykusį seminarą, kurio tema – skaidri akademinė visuomenė.

Ilma Barboravičiūtė velei kibo į darbus – šįkart ji pakalbino trijų aktorių trupės „Teatriukas“ narius, o Deimantė Varnaitytė pranešė apie augančią korporaciją „Tilia“. Naujai prie ikrauk.lt prisijungęs reporteris Kipras Tamošauskas iškart ėmė reikšti savo nuomonę – jis garsiai prabilo apie Somalyje esančią padėtį. Šaunioji ikrauk.lt reporterė Lina Pankratjevaitė pasakojo, kaip LMSU paminėta AIDS diena.

Kaip sekėsi ikrauk.lt skaitytojams?

Įdomų interviu su reperiu Pushu pateikė skaitytojas Deivis, o Simona Žukauskaitė pasakojo mums, kaip atrodė naujosios Ericos Jennings knygos pristatymas. Pasistengė ir skaitytoja Indrė – ji įkrovė naujieną apie Klaipėdoje pasirodžiusio uragano padarinius. Simonas savo ruožtu pranešė naujieną apie sostinėje išreikštą miestiečių nepasitenkinimą dėl brangstančių dujų – vilniečiai Neries pakrantėje iškėlė protestą reiškiantį plakatą.

Tikrų įdomybių pateikė ir skaitytojas, pasivadinęs piercu – jis pasakojo, kaip pasigaminti kavą iš… gilių! Na, o Edgaras kvietė visus užsukti į Elektrėnus. Skaitytojas Justinas Kalinauskas pasakojo mums apie kaunietišką meną, Ramūnas Baranauskas informavo apie artėjantį beatbox čempionatą, o Giedrė Vilkaite pasidalijo žiniomis apie lietuviškai uždainavusį Turkijos dainininką. Smagių žinių įkrovė ir Gintarė Žalatkytė – ji skaitytojus informavo apie Kauno pasiruošimą Kalėdoms.

Šią savaitę ikrauk.lt norėtų pasveikinti reporterį Vytautą Pilkauską, kurio aktyvumo nepralenkė niekas. Apsilankęs net šešiuose renginiuose, Vytautas itin operatyviai krovė naujienas ir už tai yra apdovanojamas leidyklos „Alma littera“ išleista Jefferey S.Young ir William L. Simon knyga „Kas sukūrė APPLE?“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt