Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 12d. 17:25

Ikrauk.lt savaitės apžvalga (lapkričio 6-12 d.)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Rodos, bėgte prabėgo dar viena lapkričio savaitė – ši jau pasirodė išties rudeniška: vėsūs orai, piktas vėjas ir lietus dažnai vertė pasijausti nemaloniai. Tačiau nors ruduo daugeliui asocijuojasi su depresija, ikrauk.lt komanda tokia neužsikrėtė – su šypsenomis veiduose ir toliau stengėmės pranešti jums viską, kas mums pasirodė įdomu.

Rodos, bėgte prabėgo dar viena lapkričio savaitė – ši jau pasirodė išties rudeniška: vėsūs orai, piktas vėjas ir lietus dažnai vertė pasijausti nemaloniai. Tačiau nors ruduo daugeliui asocijuojasi su depresija, ikrauk.lt komanda tokia neužsikrėtė – su šypsenomis veiduose ir toliau stengėmės pranešti jums viską, kas mums pasirodė įdomu.

Ką nuveikė ikrauk.lt reporteriai?

Panašu, kad ikrauk.lt reporterių energijos pažaboti nepavyks niekam – kiekvieną dieną jie praneša vis įdomesnes žinias. Štai Vytautas Pilkauskas vėlei lankėsi TV3 projekte „Šok su manimi“ ir dalijosi naujienomis bei fotoreportažu. Maža to, vaikinas pasakojo, kaip atrodė „Vilniaus Rotaract“ klubo atvirų durų dienos. Vytautė Tavoraitė krovė naujienas iš „Jazzanova“ pasirodymo Vilniuje bei akustinio Manto Jankevičiaus koncerto, o Agnė Patackaitė apsilankė Kosto Smorigino koncerte.

Dar vieną knygos recenziją įkrovė reporterė Akvilė Žaromskytė, taip pat apsilankiusi dizainerės Ellos Tatarinovos mados kolekcijos pristatyme, o Izabelė Pukėnaitė apsilankė „Domino teatro“ spektaklio „Tadas Blinda“ premjeroje bei Evelinos Sašenko koncerte. Giedrius Leskauskas taip pat nepamiršo pasistengti – vaikinas informavo mus apie Elektrėnų krepšinio klubo sėkmę, na, o Deimantė Varnaitytė dalijosi įspūdžiais iš nepamirštamo „The Ball & Chain“ koncerto.

Ką nuveikė ikrauk.lt skaitytojai?

Daug svarbių žinių šią savaitę įkrovė ikrauk.lt skaitytojai. Štai Darius Plaušinaitis mums tiesiai iš Danijos pasakojo apie ten vykusį jėgerių pasirodymą, Mantas Lingevičius informavo apie Alytaus jaunimo iniciatyvą Vėlinių proga sutvarkyti kapines, o Mia Puočiauskienė svarstė, ar gali būti, jog Žemę valdo ateiviai. Aktualią naujieną įkrovė ir Martynas Andriejaitis – jis skaitytojus informavo, jog LR tapatybės kortelės užsienyje gali būti ir nepriimtos.

Skaitytojas Tumas pasakojo, kaip Kauno autobusų vairuotojai moka sukčiauti – būkite atidūs, nes galite likti apgauti. Salomėja taip pat intrigavo skaitytojus – ji pasidalijo istorija, kai „Maximoje“ pirktoje žuvyje galimai rado kirmėlę, o Edgaras T. Paberalis surinko įdomius Valdo Adamkaus biografijos faktus bei dalijosi savo nuomone apie studento statusą.

Kaip visad originalus pasirodė skaitytojas „piercas“ – šįkart jis mus mokė, kaip gamtoje pasigaminti krėslą. Skaitytojas Valdas Serelis taip pat pasižymėjo aktyvumu – jis itin detaliai pasakojo, kaip sostinėje atrodė grupės „Amorphis“ koncertas. Itin įdomiu pasakojimu apie JAV karą Irake pasidalijo skaitytojas Rokas Venckevičius, o skaitytoja Erika įspėjo vilniečius, kad visai netoli Mykolo Riomerio universiteto pasirodyti mėgsta iškrypėlis.

Itin didelio populiarumo sulaikė Karolio Šaltėno įkrauta naujiena apie narkotikų poveikį žmonėms – viena yra pasakyti, o visai kas kita – pamatyti… Karolio sumontuotas video išgąsdino ne vieną. Lyg to būtų negana, Karolis taip pat įkrovė ir vaizdo įrašą apie Klaipėdos miesto funkcines zonas.

Šią savaitę ikrauk.lt redakcija norėtų pasveikinti skaitytoją Karolį Šaltėną, kurio paskelbta naujiena apie narkotikų poveikį sulaukė itin didelio ir staigaus kitų skaitytojų susidomėjimo. Karoliui padovanosime leidyklos „Obuolys“ išleistą knygą „Facebook efektas“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt