Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ikrauk.lt savaitės apžvalga (liepos 15 – 22d.)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Įdomi vasara, tiesa? Vos pradėjus džiaugtis saule ir išvykus prie ežero ar į pajūrį ima ir pasitinka dangaus išdaigos. Tačiau nesvarbu, saulė, lietus ar audros, ikrauk.lt komanda nepailsta ir kraute krauna naujienas. Ką nuveikėme šią savaitę?

Įdomi vasara, tiesa? Vos pradėjus džiaugtis saule ir išvykus prie ežero ar į pajūrį ima ir pasitinka dangaus išdaigos. Tačiau nesvarbu, saulė, lietus ar audros, ikrauk.lt komanda nepailsta ir kraute krauna naujienas. Ką nuveikėme šią savaitę?

Reporteriai

Nors panašu, kad didžioji dauguma reporterių pasinėrė į atostogų linksmybes, keli aktyvistai dirba už visus. Štai Monika Žiūkaitė šią savaitę pasakojo apie paplūdimio tinklinio varžybas bei koncertą „Senamiesčio Žiogas“, netik džiuginusį klausytojų ausis, bet ir šildžiusį širdis. Indrė Janavičiūtė dalijosi įspūdžiais iš savanoriavimo festivalyje „Velnio akmuo“. Mergina atviravo, kurios grupės buvo pačios įnoringiausios ir kurios – pačios nuotaikingiausios. Tomas Čekanavičius fiksavo kadrus iš radiobangomis valdomų automodelių lenktynių – o jūs ar norėtumėte pamėginti šitaip palenktyniauti? Reporteriai turi ir savo nuomonę:  štai Giedrius Leskauskas dalijosi nuomone apie jaunimo laisvalaikį, o Agnė Straigytė išreiškė savo nuomonę apie keliones. Puikiai ketvritadienio vakarą praleido ir reporteris Vytautas Pilkauskas, apsilankęs Rūtos Ščiogolovaitės koncerte ir parsinešęs namo netik galybę įspūdžių, bet ir puikių fotografijų.

Skaitytojai

Aktyvių būta ir ikrauk.lt skaitytojų, kurie taip pat netik lankėsi renginiuose, dalijosi įspūdžiais, reiškė savo nuomonę bei fiksavo puikiausius kadrus, bet ir kreipė dėmėsį į visuomenei aktualias problemas. Štai Motiejis Baublys pakalbino jaunajį krepšininką Žygimantą Skučą – vaikiną, kuris kartu su U19 parvežė Lietuvai auksą. Gintautas Ciūnys pasakojo apie incidentą Gariūnuose – o jums ar teko susidurti su tokiais nemaloniais darbuotojais? Aistė atkreipė dėmėsį į galimą korupcijos atvejį prie Kauno klinikų, Sandra Skučaitė – į Kauno gatvių problemas, Mindaugas Gustas – į PC „Senukai“ randamus kainų neatitikimus. Gerą darbą nudirbo Ruslanas Kudriavcevas, kuris įspėjo skaitytojus apie internetinės bankininkystės sukčius. Karolis Jucevičius lygino „Google+“ ir „Facebook“ –  kas labiau patinka jums? Lina Bačiūnaitė dalijosi apniukusio dangaus fotografijomis: nors kiek baugoka, tačiau kaip gražu! Tadas Černiauskas pateikė skaitytojams fotoreportažą iš festivalio „Jamaica Surf“ – tokiame tikrai pasijaustum it Jamaikoje…

Gamtos išdaigos

Fotografijomis ir filmuota medžiaga apie ketvirtadienį Lietuvą užklupusią audrą dalijosi itin daug skaitytojų. Kokie audros padariniai Vilniuje sužinojome iš skaitytojų Jelenos Sirunos, Andriaus Andrylos, Vilijos, Andriaus, Igno Šepoko, Rimanto Uknevičiaus, reporterės Akvilės Žaromskytės. Apie škvalą Šiauliuose pasakojo Vilmantas Rupšys, Kaune – Povilas Juška, Salininkuose – Aleksandr Rešetnikov, naujienas kėlė ir Rokas Lukoševičius. Svarbu darbą nudirbo ir kitas gamtos išdaigas fiksavę skaitytojai – štai Aivaras Čeikauskas dalijosi filmuota medžiaga apie gaisrą Molėtuose, kuriuose į namą trenkė žaibas, Mantas Linkis dalijosi vaizdais iš liūties Gargžduose.

Itin sveikiname reporterę Indrę Janavičiūtę. Ši naujokė ikrauk.lt reporterių gretose vos per kelias savaites jau nuveikė daug, o šią savaitę jos naujiena apie savanorystę festivalyje „Velnio akmuo“ buvo viena skaitomiausių ir daugiausia skaitytojų atsiliepimų sulaukusi žinia. Šaunuolei Indrei dovanojame Rutos Sepetys knygą „Tarp pilkų debesų“.

Ikrauk.lt redakcija norėtų pagirti kiekvieną iš jūsų už nuoširdų darbą, puikias naujienas ir aktyvumą. Kiekviena jūsų žinia mus pradžiugina, o kartais pamatote tai, ką žvitri žurnalisto akis netyčia praleidžia. Dairykitės aplink, rašykite, fotografuokite, filmuokite, o galop kraukite naujienas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt