Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 29d. 13:48

Ikrauk.lt savaitės apžvalga (liepos 23 – 29d.)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Prabėgo paskutinioji liepos ir dar viena ikrauk.lt savaitė. Ką per ją nuveikėme? Galime tik pasidžiaugti savo reporteriais ir skaitytojais, kurie šią savaitę buvo tokie aktyvūs, jog kiekviena ikrauk.lt diena prilygo šventei. Šią savaitę aplankėme tiek renginių, sužinojome tiek aktualijų ir patyrėme tiek gamtos išdaigų, kad sunku net suskaičiuoti viską.

Prabėgo paskutinioji liepos ir dar viena ikrauk.lt savaitė. Ką per ją nuveikėme? Galime tik pasidžiaugti savo reporteriais ir skaitytojais, kurie šią savaitę buvo tokie aktyvūs, jog kiekviena ikrauk.lt diena prilygo šventei. Šią savaitę aplankėme tiek renginių, sužinojome tiek aktualijų ir patyrėme tiek gamtos išdaigų, kad sunku net suskaičiuoti viską.

Mūsų laisvalaikis

Itin aktyvi šią savaitę buvo laisvalaikio rubrika. Smarkiai pasistengė ikrauk.lt reporteriai: štai Goda Lesevičiūtė dalijosi fotoreportažais iš Nepriklausomybės šventės Prancūzijoje ir gėjų parado Paryžiuje, Akvilė Žaromskytė dalijosi įspūdžiais iš Kijevo, Indrė Janavičiūtė pasakojo apie „LUNI“ stovyklą, Edvardas Lukošius dalijosi fotografijomis iš burbuliatoriaus šventės bei akcijos „Varom už Lietuvą“ Šilutėje, Vytautas Pilkauskas pateikė fotoreportažą iš penktojo „Šok su manimi“ vakarėlio, o Asta Skaraitė papasakojo apie „Švyturio arenos“ Klaipėdoje atidarymą bei grupės „Smokie“ koncertą. Apie festivalį „Tamsta muzika“ pasakojo Rūta Juozapaitytė, taip pat pasidalinusi įspūdžiais ir iš Aloe Blacc koncerto, o Adomas Jablonskis pasakojo apie sąskrydį „Migruojantys paukščiai“ Telšiuose. Laisvalaikio rubriką pagyvino ir ikrauk.lt skaitytojai, taip pat aktyviai krovę naujienas: Rasa Martens dalijosi įspūdžiais iš viešnagės Londono viešbutyje, Asta Lazdinė įkrovė naujieną apie Dpoezija.lt festivalį, o Dainius Kublickas pasakojo apie ekstremalią žūklę Norvegijoje.

Ikrauk.lt sportas

Užmigusi nebuvo ir ikrauk.lt sporto rubrika. Štai reporteris Tomas Čekanavičius dalijosi fotografijomis iš ugniagesių pirmenybių, Katrina Mockaitė apsilankė „Eurobasket’11“ ir „Pakviesk draugą į Lietuvą“ spaudos konferencijoje, Algimantas Bružas dalijosi įžvalgomis apie krepšinį, o Paulius Puškorius – fotoreportažais iš OMNITEL 1000km varžybų. Skaitytojas Gasparas Lekavičius pateikė filmuotą medžiagą apie tai, kaip Vilniaus rotušėje pripūstas didžiausias krepšinio kamuolys, o Motiejus Baublys pasidalijo interviu su Egidijum Mockevičium.

Mums buvo aktualu

Didžiąją aktualijų dalį šią savaitę sudarė per visą Lietuvą siautėję škvalai. Skaitytojas Tomas Rumiancevas pasakojo apie škvalo Vilniuje padarinius, Kęstutis Zinkevičius dalijosi medžiaga apie tai, kaip žaibas trenkė į daugiaaukštį namą, Apie audrą Ginkūnuose pasakojo ir vaizdo medžiaga dalijosi Manvydas Bagavičius, Mantas Valys, Vilius Olberkis, Tomas Bersėnas, Aurimas, Paulius Jefimovas. Apie viesulą Šiauliuose informavo Mindaugas Levickas, o Nerijus pranešė apie tornadą Kėdainiuose, o Mindaugas Vijeikis – apie liūtį Utenoje.

Nepamiršome ir kitų aktualijų: naujienas apie Amy Winehouse mirtį kėlė Simas, Mantas Rukuiža ir Marius Poderys, Artūras kreipė dėmėsį į parduotuvėje „Maxima“ parduodamą supėlijusią dešrą, Mindaugas Bružas atkreipė dėmėsį į Jūros šventės organizatorių klaidas, Nikolajus Novokreščenovas dalijosi fotografijomis iš Norvegijos, parodančiomis, kaip šalyje buvo pagerbtos skerdynių aukos, Paulius įkrovė nuomonę apie aukštojo mokslo reformą, o reporterė Monika Žiūkaitė pranešė, kaip išsisprendė Kauno požeminės perėjos problema.

Šią savaitę ikrauk.lt norėtų apdovanoti reporterę Rūtą Juozapaitytę, aktyviai dalyvavusią festivalyje „Tamsta muzika“ ir aktyviai krovusią itin įdomias bei daugybės skaitytojų dėmesio sulaukusias naujienas. Rūtai ikrauk.lt padovanos „Avon“ įsteigtus prizus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt