Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 5d. 13:19

Ikrauk.lt savaitės apžvalga (liepos 30-rugpūjčio 5d.)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Bėgte prabėgo pirmoji rugpjūčio savaitė. Ką per ją pamatėme? Ką nuveikėme? Veiksmo ir įspūdžių kaip ir kaskart būta daug – šią savaitę lankėmės įvairiuose pramoginiuose bei kultūriniuose renginiuose, spaudos konferencijose, dalinomės nuomonėmis apie visuomenėje bei buityje aptiktas problemas, kaip įmanydami greičiau stengėmės pranešti mums svarbias aktualijas.

Bėgte prabėgo pirmoji rugpjūčio savaitė. Ką per ją pamatėme? Ką nuveikėme? Veiksmo ir įspūdžių kaip ir kaskart būta daug – šią savaitę lankėmės įvairiuose pramoginiuose bei kultūriniuose renginiuose, spaudos konferencijose, dalinomės nuomonėmis apie visuomenėje bei buityje aptiktas problemas, kaip įmanydami greičiau stengėmės pranešti mums svarbias aktualijas.

Nuomonė

Savaitę pradėjome didžiuliu skaitytojų nuomonių antplūdžiu. Jie drąsiai sakė, ką galvoja, bei sulaukė jūsų pritarimo ar kritikos. Ką mano apie „Forum Cinemas“ informacinės tarnybos darbą garsiai pareiškė skaitytojas Paulius. Anot jo, informacinė kino teatrų linija – pagrindinis jų pajamų šaltinis. Tautvydas reiškė nuomonę apie lietuvių kalbos valstybinio egzaminomo vertinimo sistemą bei kriterijus bei kėlė klausimą, ar šitaip sąžininga. Lukas pasidalino naujiena ir įžvalgomis apie Lietuvos krepšininkus, vis dažniau bėgančius laimės ieškoti už Atlanto, Juozas Dapšauskas pateikė skaitytojams savo nuomonę apie visuomenės iškrypimus ir normas. Skaitytojas atkreipė dėmesį, kad visos sukrečiančios problemos pasitaikė vienu metu – jis minėjo Norvegijos žudynes, Amy Winehouse mirtį, merginos nužudymą Šiauliuose… Egidijus Jurkėnas reiškė numonę apie aukšotojo mokslo reformą, pagal kurią, anot jo, nemokamai aukštąjį mokslą gauti gali ir tie mokiniai, kurie mokykloje gaudavo vos ketvertus, o Rasa Martens publikavo savo mintis apie daiktus, kuriuos vežamės į keliones.

Ikrauk.lt laisvalaikis

Aktyvi šią savaitę buvo ir ikrauk.lt laisvalaikio rubrika. Kur tik neapsilankė mūsų reporteriai bei skaitytojai... Štai reporterė Indrė Janavičiūtė savaitgalį pradėjo Jurgos Šeduikytės akustiniame koncerte, Monika Žiūkaitė bei Lina Pankratjevaitė savaitę baigė apsilankydamos priešpaskutiniame „Senamiesčio žiogo“ koncerte, Agnė Patackaitė pateikė savo atsiliepimus apie spektaklį „Mano žmonos vyras“ ir sulaukė skaitytojų pritarimo, skaitytoja Laura Bačiūnaitė pasidalijo videorįrašu, kuriame užfiksuoti Jūros šventės nesklandumai, o skaitytoja Monika Svėrytė pranešė, kad pratęsta menininkės V.Leontjevos-Jerankevič paroda Vilniaus miesto savivaldybėje. Ikrauk.lt skaitytojas Evaldas Damanauskas dalijosi įspūdžiais iš 28 dienų trukmės stovyklos „Vištyčio respublika“, Piercas susuko videoreportažą apie seną seną automobilį ir jo privalumus, fotoreportažu apie senų automobilių parodą sostinėje dalijosi skaitytojas Marius. Reporteris Vytautas Pilkauskas dalijosi įspūdžiais iš Vilniaus oro uoste vykusios spaudos konferencijos, kurioje pranešta apie naują TV3 televizijos projektą, taip pat dalijosi fotografijomis iš naujojo TV3 televizijos anonso filmavimo aikštelės, o ikrauk.lt sporto atstovai taip pat pasistengė: štai Matas Valiulis informavo skaitytojus apie ateinantį motokroso čempionatą Latvijoje, o Jonas Staniulis pranešė skaitytojams apie Vilniaus krepšinio lygos naujokų biržą. Aktyviai sporto rubrikoje reiškėsi ir skaitytojai. Kone labiausiai pagirti vertėtų Luką Snarskį, pranešusį skaitytojams apie krepšinio klubo „Statyba“ sugrįžimą bei Dovydo Rediko kontraktą su „Lietuvos Rytu“.

Aktualijos

Jei praėjusią savaitę didžiausios ikrauk.lt aktualijos buvo praūžusių audrų padariniai, tai šią savaitę skaitytojai suskubo pranešti apie šalies prekybos centre aptinkamas netinkamas vartoti prekes. Apie supelijusius „Norfoje“ parduodamus batonus informavo skaitytojas Andrius Kaminskas, o toje pačioje parduotuvėje parduodamus „pelėsinius“ grybus – Mantas. Apie kainų neatitikimus „Norfoje“ pasakojo skaitytojas Vykintas. Liūtys, žinoma, vėlei neliko nepaminėtos – štai skaitytojas Rokas dalijosi fotoreportažu apie liūtį Vilniuje, kurios metu sostinės gatvės virto upėmis. Toma Dominyka pasidalijo video, aptiktu internete – jos pateiktuose kadruose galimai nepilnamečiai reklamuoja alkoholinius gėrimus, o Lina Šuminaitė pranešė naujieną apie naują apgaudinėjimo būdą parduotuvėse, kurį pasitelkus apiplėšiami net pensijos sulaukę senyvi žmonės.

Konkursas

Šią savaitę iniciatyvos ėmėsi netik ikrauk.lt skaitytojai bei reporteriai, bet ir redakcija, paskelbusi fotografijų konkursą „Kaip atrodo tikras krepšinio sirgalius?“ Siųsk savo nuotrauką, kurioje matyti, kaip myli krepšinį, ikrauk@15min.lt, rask ir „tag’ink“ save www.ikrauk.lt facebook puslapyje, surink daugiausiai „patinka“ ir laimėk tikrus krepšinio aistruolių prizus!!! Nuotraukų laukiame jau šiandien, o kam atiteks įspūdingiausio krepšinio sirgaliaus prizai – 15min.lt marškinėliai su Roberto Javtoko autografu bei krepšinio sirgalių atributika – sužinosime jau rugsėjo 19 dieną, iškart po Europos krepšinio čempionato!

Na, o savaitei pasibaigus norėtume apdovanoti geriausiuosius. Šią savaitę ikrauk.lt remėjų prizus – du pakvietimus į bet kurį kino teatre „Pasaka“ rodomą filmą – bei ikrauk.lt atributiką (bloknotą, rašiklį ir ženklelį) norėtume padovanoti Linai Šuminaitei, kurios įspėjimas apie naujai atsiradusį klientų apgaudinėjimo būdą parduotuvėse sulaukė didelio skaitytojų atsako ir pamokė būti atidesniems.

Su skaitytoja Lina ikrauk.lt susisieks asmeniškai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt