Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 19d. 16:03

Ikrauk.lt savaitės apžvalga (rugpjūčio 13-19d.)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Taip ir prabėgo dar viena ikrauk.lt savaitė – greitai ir nepastebimai. Tiek naujienų seniai kada buvome besulaukę – redakcija vos spėjo skaityti jas visas! Sakome didelį AČIŪ jums už aktyvumą, ypatingai giriame ikrauk.lt reporterius ir smarkiai smarkiai spaudžiame ranką skaitytojams.

Taip ir prabėgo dar viena ikrauk.lt savaitė – greitai ir nepastebimai. Tiek naujienų seniai kada buvome besulaukę – redakcija vos spėjo skaityti jas visas! Sakome didelį AČIŪ jums už aktyvumą, ypatingai giriame ikrauk.lt reporterius ir smarkiai smarkiai spaudžiame ranką skaitytojams.

Reporterių darbai

Kur tik nesilankė šią savaitę ikrauk.lt reporteriai – jie pabuvojo ir televizijos projektuose, ir koncertuose, ir sporto varžybose!!! Štai Agnė Patackaitė apsilankė Aido Giniočio koncerte, Giedrius Leskauskas pasakojo apie jaunąją tapytoją ir jos požiūrį į meną, Asta Skaraitė lankėsi Karklės muzikos festivalyje, iš kurio dalijosi savo įspūdžiais bei fotoreportažais, na o Raminta Kėželytė ir Akvilė Aglinskaitė pranešė mums visiems, kaip atrodė festivalis „Satta Outside“.

Agnė Straigytė šią savaitę taip pat padirbėjo – ji kartu su Vytautu Pilkausku lankėsi „Kviečiu šokti“ projeko pristatyme ir su lietuviškomis žvaigždėmis plaukiojo laivu, o Simona Dailydaitė kartu su ikrauk.lt visų galų meistru fotografu Vytautu Pilkausku dalyvavo projekto „Šok su manimi“ pristatyme.

„Lakes Rally 300“ apsilankė Vytautas Pilkauskas bei Matas Valiulis. Abu vaikinai dalijosi itin įspūdingomis fotografijomis. Fotoreportažą iš ralio įkrovė ir skaitytojas Mantas Kuliešis. Motiejus Baublys pasakojo skaitytojams apie NBA žvaigždes, atvykstančias į Lietuvą. Itin verta pagirti reporterius Gabiją Bložytę bei Simoną Balčiūną, kurie šiuo metu keliauja su „Baltic chain tour“ dalyvaujančiais dviratininkais ir kasdien krauna naujienas iš šio sporto renginio.

Skaitytojų darbai

Ikrauk.lt skaitytojai nenusileido reporteriams – šią savaitę jų aktyvumas buvo kaip niekad didelis. Laimis dėstė savo nuomonę apie VGTU rektoriaus rinkimus, Martynas pasakojo apie savo vestuves bei „Bajorkiemio“, kur šios buvo švenčiamos, aptarnavimo kokybę, Audronė Motiejūnienė pasakojo apie gėlių šventę Šniūraičiuose, o Povilas Zarnauskas informavo apie jaunojo režisieriaus Romo Zabarausko užmojus kuriant naują filmą.

Karolis Makrickas pranešė itin didelio dėmesio sulaukusią naujieną apie netaisyklingai pastatytą Artūro Zuoko automobilį, Egidijus dalijosi vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota A.Kubiliaus kalba „Žalgirio“ arenoje. Pastarąją nušvilpė krepšinio sirgaliai.  Marius pasakojo apie Europos jaunių paplūdimio tinklinio čempionatą, Adomas kėlė klausimą, ar krepšinio Lietuvoje šiuo metu nėra per daug, o Inga Surdokaitė kvietė kauniečius į šokių renginį.

Pasistengė ir kiti – Artūras Šlajus pakalbino lietuvišką kompiuterinį žaidimą sukūrusius studentus, Monika Jonkutė smarkiai padirbėjo pranešinėdama naujienas iš krepšinio pasaulio, taip pat Kinijoje vykstančios universiados. Plėtoti krepšinio temą jai talkino Lukas Snarskis. Živilė nufilmavo krepšinį palaikančius šiukšliavežius, Piercas mokė mus, kaip nustatyti pasaulio šalis neturint kompaso.

Apie „The Cultural Ship Regata“ mus informavo Marius Čiamas, Aivaras Ventis reiškė nuomonę apie „Fluxus ministerijos“ darbą, o Inga Ališauskaitė pranešė apie naują paskalų pilną „Facebook“ grupę.

Ikrauk.lt norėtų pasveikinti skaitytoją Karolį Makricką, įkrovusį naujieną apie neteisingai pastatytą mero Artūro Zuoko automobilį. Ši naujiena per trumpą laiką tapo itin skaitoma bei sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio. Savaitės reporteriu tapusį Karolį Markricką apdovanosime knygų klubo įsteigtu prizu – Liutauro Degėsio knyga „Prisiminimų prisiminimai“. Su šiuo skaitytoju redakcija susisieks asmeniškai.

KONKURSAS

Besidžiaugdama regata Klaipėdoje ikrauk.lt komanda siūlo šią pramogą išmėginti ir jums, tad skelbia konkursą: nufotografuokite uoste rymojantį laivą ir laimėkite Richard Wiseman knygą „59 sekundės“. Pačių užfiksuotas laivų fotorgafijas siųskite mums ikrauk@15min.lt, ieškokite savo nuotraukų ikrauk.lt „Facebook“ puslapyje, surinkite daugiausiai „patinka“ ir džiaukitės apdovanojimais. Fotografijų laukiame jau šiandien, o kam atiteks knygų klubo įsteigtas prizas sužinosime jau trečiadienį, rugpjūčio 24d.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt