Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 26d. 15:50

Ikrauk.lt savaitės apžvalga (rugpjūčio 20-26d.)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Jau kitą savaitę pradėsime džiaugtis rudeniu – ar galite patikėti? Atrodo, vasara praėjo taip nepastebimai, tiesa?.. O mes, ikrauk.lt komanda, vasarišką finišą pasiekėme būdami aukštai iškėlę galvas: su daug įdomių ir nuotaikingų naujienų.

Jau kitą savaitę pradėsime džiaugtis rudeniu – ar galite patikėti? Atrodo, vasara praėjo taip nepastebimai, tiesa?.. O mes, ikrauk.lt komanda, vasarišką finišą pasiekėme būdami aukštai iškėlę galvas: su daug įdomių ir nuotaikingų naujienų.

Ką nuveikė mūsų reporteriai?

Ikrauk.lt reporterius galima tik girti ir girti: jie kaip visuomet aktyvūs, žavūs ir drąsūs! Štai Simona Dailydaitė lankėsi filmo „Kelionė į Zambiją“ peržiūroje, taip pat palietė anoreksijos temą – Simona išsiaiškino, kad šia liga serga daugelis pasaulio įžymybių. Reporterė taip pat paskelbė naujieną apie Nostradamo spėjimus. Gabija Bložytė ir Simonas Balčiūnas toliau tęsė naujienų srautą iš „Baltic chain tour“,Monika Jankutė taip pat ir toliau aktyviai pildė sporto rubriką: ji skaitytojams pranešė apie dviratininkų, krepšininkų bei badmintonininkų pasiekimus universiadoje. Lina Pankratjevaitė lankėsi renginyje „J.Strausso muzika ant vandens…“, Renata Linkutė papasakojo mums visiems, kaip Ryga atšventė miesto 810-ąjį jubiliejų, Raminta Kėželytė informavo mus apie artėjantį „Summer out“ renginį. Smarkiai giriame ir Dainių Nemanį, kuris lankėsi motokroso varžybose Vilniuje bei pasidalijo naujiena apie „Kritinę masę“, o Paulius Puškorius – drifto varžybose Kretingoje. Vytautas Pilkauskas irgi pasistengė – jis papasakojo, kaip sekėsi naujosios kulinarinės Beatos Nicholson laidos pristatyme bei dalijosi puikiomis fotografijomis.

Ką nuveikė skaitytojai?

Šią savaitę pasistengė ir skaitytojai. Darius Povilaitis dalijosi fotoreportažu, kuriame užfiksuoti gražūs dangaus atvaizdai, Egidijus Anglickis pasakojo, kaip „Šiaulių“ klubo futbolininkas varžėsi dėl gražiausio įvarčio savininko titulo, Marius dalijosi fotoreportažu iš „Velomaratono 2011“, Akvilė Vitkauskaitė lankėsi paskutiniame „Senamiesčio žiogo“ koncerte. Rasa Martens mėgino paneigti įsivyravusią nuomonę, jog viešbučiai „EuroBasket’11“ metu siekia pasipelnyti, Jūratė pasakojo, kaip lietuviškiems šiukšliavežiams sekėsi dalyvauti akcijoje „Varom už Lietuvą“,Andrius Kasperavičius įkrovė puikų videoreportažą iš Londono, kuriame pasakojama, kaip Baltijos kelio metines paminėjo ten gyvenantys lietuviai, latviai bei estai, ir tai dar ne viskas! Viktorija Gailiūtė pareiškė nuomonę apie tautinės nesantaikos skatinimą, Eimantas Jaronis pasidalijo su redakcija netikėtu radiniu – jis šeimos archyvuose aptiko bilietą į 1939-aisiais Lietuvoje vykusį Europos krepšinio čempionatą, o Ingrida Naujokaitė pasakojo mums, kaip pavyko drabužių mainymosi akcija Šiauliuose.

Ikrauk.lt redakcija norėtų pasveikinti reporterę Simoną Dailydaitę, kuri šią savaitę buvo itin aktyvi. Mergina aktyviai krovė pačias įvairiausias naujienas, o jos darbai sulaukė daug skaitytojų dėmesio. Simonai ikrauk.lt dovanoja „Avon“ įsteigtą prizą.

DALYVAUK KONKURSE!

Besiruošdamas Europos krepšinio čempionatui ikrauk.lt skelbia dar vieną konkursą: sukurk proginę „EuroBasket’11“ ikrauk.lt emblemą ir laimėk krepšinio sirgaliaus prizus. Parodyk, kaip tu įsivaizduoji mūsų šventinę emblemą, atsiųsk savo darbo rezultatus mums ikrauk@15min.lt, ieškok savo emblemos ikrauk.lt „Facebook“ puslapyje, surink daugiausiai skaitytojų palaikymo ir grožėkis savo sukurta emblema mūsų „feisbuke“ bei www.ikrauk.lt viso čempionato metu! Daugiausiai palaikymo sulaukusios emblemos autoriui padovanosime tikrų tikriausią Eurolygos’11 krepšinio kamuolį!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt