Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ikrauk.lt savaitės apžvalga (rugpjūčio 27 – rugsėjo 2d.)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

OHO! Tokio aktyvumo iš jūsų, mieli skaitytojai ir ikrauk.lt reporteriai, nesitikėjome. Pasibaigus vasarai jūs pasistengėte taip smarkiai, kad mes, ikrauk.lt komanda, vos spėjome skaityti jūsų naujienas. Puiki rudens pradžia, tiesa? Glaustai apžvelkime, kaip mums sekėsi visą šią savaitę.

OHO! Tokio aktyvumo iš jūsų, mieli skaitytojai ir ikrauk.lt reporteriai, nesitikėjome. Pasibaigus vasarai jūs pasistengėte taip smarkiai, kad mes, ikrauk.lt komanda, vos spėjome skaityti jūsų naujienas. Puiki rudens pradžia, tiesa? Glaustai apžvelkime, kaip mums sekėsi visą šią savaitę.

Laisvalaikis

Kad ir kaip smarkiai pasaulis suktųsi aplink sportą, laisvalaikio rubrika šią savaitę buvo pildoma taip pat aktyviai. Kur tik nesilankė mūsų reporteriai ir skaitytojai! Štai reporteris Dainius Nemanis lankėsi klubo „Posh“ atidaryme, taip pat „Pure Future Castle Show“ festivalyje ir krepšinio kamuolio mušinėjimo rekordo siekime sostinėje bei kartu su Simona Dailydaite stebėjo ir Vilniaus Vingio parke vykusį kaskadininkų šou. Reporteris Vytatutas Pilkauskas pateikė skaitytojams fotoreportažą iš akcijos „Varom už Lietuvą“ Anykščiuose bei kartu su reportere Simona Dailydaite lankėsi TV3 sezono atidarymo šou, o Deimantė Varnaitytė taip pat lankėsi festivalyje – mergina tiekė žinias iš „Mėnuo Juodaragis“ festivalio. Dar ši reporterė pasakojo mums, kaip atrodė kino teatre rodytas grupės „Red Hot Chilli Peppers“ koncertas.

Reporterė Auksė Paltarokaitė skelbė naujieną, kaip atrodė DJ regata „Upeiviai 2011“, Lina Pankratjevaitė lankėsi Pažaislio muzikos festivalyje, Artūras pateikė nuotaikingą fotoreportažą iš Kauno senamiestyje vykusių barmenų varžybų, o ir Piercas vėlei įkrovė įdomios video medžiagos. Šįkart jis mokė mus iš skardinės pasigaminti švilpuką bei kepti kiaušinienę maiše. Reporterė Anželika Stankevič lankėsi LNK sezono atidaryme ir pateikė jums puikų fotoreportažą, Valdas Skliaustys informavo skaitytojus apie šūvius, aidėjusius akcijos „Varom už Lietuvą“ metu.

Aktualijos

Kiek mažiau pildyta buvo aktualijų rubrika. Čia pagrindinius darbus nudirbo ikrauk.lt reporteriai. Aktyvi buvo ikrauk.lt naujokė Izabelė Pukėnaitė. Mergina pateikė naujienas apie kaulų čiulpų donorystės akciją. Simona Dailydaitė įkrovė naujieną apie rastus ateivių kūnus visai čia pat, mūsų žemėje. Skaitytoja Mia Puočiauskienė surinko itin įdomią medžiagą apie įspūdingiausias pasaulio fotografijas ir jų atsiradimo istorijas. Daug susidomėjimo sulaukė dar viena intriguojanti naujiena – Lukas Juodikis pranešė apie naują Amerikos reperio sukurtą dainą apie... Joną Valančiūną!

Sportas

Be abejonės, daugiausiai šią savaitę sulaukėme naujienų apie sportą. Žinoma, garsiausiai kalbėjome apie krepšinį! Didelį ačiū šioje vietoje galima tarti mūsų reporteriams bei „Ikrauk.lt“ krepšinio armijos nariams. Lukas Snarskis, išrinktas rugpjūčio mėnesio reporteriu, itin aktyviai mus informavo apie krepšinį. Jis netik pateikė būsimų Lietuvos rinktinės varžovų vertinimus, rungtynių statistikas bei kitas aktualijas, bet ir rašė apie krepšinio žaidėjus-legendas. Verta pagirti ir reporterį Giedrių Leskauską, kuris šiuo metu stebi „EuroBasket’11“ varžybas Šiauliuose ir skelbia savo įspūdžius bei interviu su krepšininkais.

Aktyviai naujienas apie krepšinį krovė ir reporterė Monika Jankutė – jos dėka sužinojome galybę aktualijų. Darius Dubickis taip pat pasistengė dėl krepšinio – Lietuvos rinktinės rungtynes su Lenkija jis stebėjo „Siemens“ arenoje Vilniuje ir pateikė skaitytojams fotoreportažą. Reporterė Raminta Kėželytė pasidalijo įdomia pačios užfiksuota medžiaga, kurioje matyti, kaip krepšinį žaidžia… ugniagesiai!

Apie tai, kaip kamuolio mušinėjimo rekordo buvo siekiama Alytuje pasakojo Mantas Lingevičius, Alvydas Tamošiūnas – Šiauliuose, o kaip kamuolį varėsi Panevėžyje – Andrius Urbonas. Gintarė Skrabulytė skelbė naujienas apie vandens slidininkų varžybas.

Ikrauk.lt komanda norėtų pasveikinti patį aktyviausią šios savaitės reporterį Dainių Nemanį. Vaikino aktyvumas bei entuziazmas trykšte tryško per kraštus ir neliko nepastebėtas. Tam, kad Dainius pernelyg nepavargtų, o reikalui esant galėtų ir atsipalaiduoti, leidykla „Obuolys“ dovanoja jam knygą „Gydymas akių judesių technika“. Perskaitęs knygą Dainius išmoks susitvarkyti su darbe dažnai pasitaikančiu stresu bei kitomis problemomis, nuolat užklumpančiomis žurnalistus!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Rugsėjis
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt