Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ikrauk.lt savaitės apžvalga (rugpjūčio 6-12d.)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Dar viena ikrauk.lt savaitė prabėgo nepastebimai. Nors ir negalėjome džiaugtis karštais, vasariškais orais, didžiuotis turime kuo: ši ikrauk.lt savaitė buvo pilna veiksmo ir įspūdžių.

Dar viena ikrauk.lt savaitė prabėgo nepastebimai. Nors ir negalėjome džiaugtis karštais, vasariškais orais, didžiuotis turime kuo: ši ikrauk.lt savaitė buvo pilna veiksmo ir įspūdžių.

Ką nuveikė reporteriai?

Reporteriai nuveikė daug. Jie aktyviai pildė sporto, laisvalaikio, taip pat aktualijų rubrikas, o jų krautos naujienos sulaukė galybės skaitytojų atgarsio bei įvertinimų. Štai Laura Bojarskytė ir Vytautas Pilkauskas apsilankė „G&G Sindikato“ koncerte ir pasidalijo įspūdžiais bei fotografijomis. Taip pat Laura kartu su ikrauk.lt naujoke Gabriele Černiauskaite lankėsi ir Jazzu koncerte Vilniuje bei pasakojo, kaip atrodė dainininkės pasirodymas.

Goda Lesevičiūtė viešėjo Palangoje ir pasakojo skaitytojams apie Alinos Orlovos koncertą. Ignas Šalnaitis taip pat atostogavo Palangoje ir dalijosi su skaitytojais įspūdžiais apie tatuiruočių pajūryje gamybą. Reporterė Indrė Janavičiūtė taip pat nutarė pasidalinti įspūdžiais su skaitytojais iš savo atostogų. Priešingai nei Ignas ir Goda, Indrė atostogavo kaime ir pasakojo, kaip jaunimas ten leidžia laisvalaikį.

Reporteris Matas Valiulis apsilankė Utenos gimtadienio proga organizuotame ralyje ir pateikė skaitytojams puikų fotoreportažą. Matas taip pat apsilankė ir Latvijoje, kur stebėjo motokroso čempionato etapą. Raliais besidomintis Vytautas taip pat nudirbo gerą darbą: vaikinas lankėsi „Lakes Rally 2011“  spaudos konferencijoje.

Tikras ikrauk.lt sporto reporteris Jonas Staniulis pranešė skaitytojams apie registraciją į Vilniaus krepšinio lygos naujokų biržą, Darius Dubickis pasidalijo savo nuomone apie krepšinio čempionato sirgalius, na, o reporterė Gabija Bložytė taip pat prašneko apie krepšinį: mergina informavo apie socialiniame tinklalapyje „Facebook“ susikūrusią nemėgstančiųjų krepšinio grupę.

Reporterė Agnė Straigytė lankėsi spektaklyje „Striptizo ereliai“ ir išreiškė savo nuomonę apie jį. Pastarajai gausiai pritarė ikrauk.lt skaitytojai. Smarkiai pasistengė ir Ilma Barbarovičiūtė bei Lina Pankratjevaitė. Merginos šią savaitę nudirbo kone didžiausią darbą: jos mus atstovavo „Roko naktų/Galapagų“ festivalyje ir tiesiogiai krovė naujienas netik į ikrauk.lt, bet ir į 15min.lt. Jos su skaitytojais dalijosi netik bendrais įspūdžiais iš festivalio, bet ir interviu su grupėmis.

Ką nuveikė skaitytojai?

Aktyvumu reporteriams nenusileido ir portalo skaitytojai. Štai Paulius Stonis pasakojo apie grigališkojo choralo koncertą Šiaulių katedroje, Andrius informavo skaitytojus apie „Vienos scenos“ trumpametražių filmų festivalį, o Jūratė Ūsienė papasakojo, kur, jos nuomone, būtų palankiausia atostogauti su vaikais. Dominykas Jurgutis pranešė skaitytojams apie akciją „Varom už Lietuvą“ Žagarėje, Arūnas Savickis išsakė savo nuomonę apie Artūro Zuoko poelgį pervažiuojant automobilį tanku bei įsėdimo į viešajį transportą sostinėje pokyčius, Danas Visockas informavo redakciją apie tai, kad rugpjūčio mėnesį vėlavo pašalpų išmokėjimas. Povilas Zarnauskas pateikė skaitytojams interviu su jaunuoju režisieriumi Romu Zabarausku. Anglijoje gyvenantys lietuviai Gytis ir Dovydas dalijosi pasakojimais apie riaušes Londone: jų dėka galėjome geriau perprasti šalyje tvyrančią padėti. Londoniečius lietuvius pakalbino ir reporteris Lukrecijus Tubys.

REDAKCIJOS ŽODIS

Ikrauk.lt redakcija norėtų padėkoti reporterėms Ilmai Barbarovičiūtei bei Linai Pankratjevaitei už didžius darbus, nudirbtus „Roko naktų/Galapagų“ festivalyje. Jei ne šios ikrauk.lt reporterės, apie įvykius festivalyje nebūtų išgirdę nei ikrauk.lt, nei 15min.lt skaitytojai. Sveikiname šias reporteres ir dovanojame joms „Avon“ prizus. Abi merginos taip pat bus apdovanotos ikrauk.lt atributika.

Dalyvauk konkurse! 15min.lt skaitytojų portalas ikrauk.lt skelbia fotografijų konkursą Kaip atrodo tikras krepšinio sirgalius?Siųsk savo nuotrauką, kurioje matyti, kaip myli krepšinį, ikrauk@15min.lt, rask ir tag’ink save www.ikrauk.lt facebook puslapyje, surink daugiausiai patinka ir laimėk tikrus krepšinio aistruolių prizus!!!

Prisijunk prie ikrauk.lt krepšinio armijos! Žinai viską apie krepšinį? Skaičiuoji dienas iki Europos vyrų krepšinio čempionato? Turi nuomonę, kuria nori pasidalinti?  „Įkrauk.lt“ siūlo: tapk krepšinio armijos savanoriu savo mieste. Apie save pranešk  adresu ikrauk@15min.lt.  Atrinkti kandidatai kartu su 15min.lt dalyvaus apmokymų stovykloje kaimo turizmo sodyboje ir gaus teisę įamžinti neeilinę sporto šventę mūsų šalyje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt