TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ikrauk.lt savaitės apžvalga (sausio 24–30 d.)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Dideliu greičiu praskriejo įvykių kupina savaitė. Vilniaus reporterių gretas papildė nauji veidai, ikrauk.lt įsikūrė kino teatre „Pasaka“ ir pasiūlė jums jaukią vietelę žinioms krauti, o kur dar visu greičiu praūžęs „Žiemos ralis“... Bet apie viską nuo pradžių.

Sveiki, reporteriai ir skaitytojai!

Dideliu greičiu praskriejo įvykių kupina savaitė. Vilniaus reporterių gretas papildė nauji veidai, ikrauk.lt įsikūrė kino teatre „Pasaka“ ir pasiūlė jums jaukią vietelę žinioms krauti, o kur dar visu greičiu praūžęs „Žiemos ralis“... Bet apie viską nuo pradžių.

Debiutantai

Praėjusią savaitę ikrauk.lt reporterių gretas papildė entuziastingi ir įkrauti nusiteikę reporteriai ir fotoreporteriai. Panašu, kad bręsta cementovkė :)

Puikiai darbus pradėjo reporterė Viktorija Navickaitė. Ji supažindino ikrauk.lt skaitytojus su nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje dalyvausiančia atlikėja Egle bei atskleidė Deivydo Zvonkaus pasirodymo „Žmonės 2010“ subtilybes. Pasirodo, D.Zvonkus idėją pasiskolinti galėjo iš australų grupės, o Irūna – iš vokiečių. Galime didžiuotis reporterės debiutu, kurio negalėjo nepastebėti ir kitos žiniasklaidos priemonės, taip pat „netikėtai atradę“ pastarąją temą.

Pirmuosius savo darbus skaitytojams pateikė ir ikrauk.lt reporterės Evelina bei Anželika. Evelina pristatė šiuolaikinio šokio spektaklį „Liepsnos virš šaltojo kalno“ bei parengė interviu su šio spektaklio režisieriumi. Be to, sporto entuziastams reporterė skubėjo pranešti žinią apie tai, su kuo Lietuvos rinktinei teks kautis 2011 metų Europos krepšinio čempionate! O štai Anželika puikiu fotoreportažu pristatė Rusų dramos spektaklį „Paskutinysis aistringas meilužis“.

Prie komandos prisijungęs fotoreporteris Vytautas įkrovė žinių iš „Žiemos ralio“, puiki pradžia, Vytautai!

Senbuviai

Negali likti nepastebėti ir ikrauk.lt senbuviai. Štai Laura nenustygo vietoje: vieną dieną ji rašė apie „Domino“ teatro spektaklį „DNR kodas“, kitą – stebėjo gyvą Mr.Woodnote improvizaciją vienoje Vilniaus kavinių, o dar kitą dieną jau galėjome džiaugtis jos įspūdžiais ir nuotraukomis iš vakarėlio „Lofte“. O nujausdama, kad gali padaryti puikų reportažą, Laura nuskubėjo ir į laikinąją sostinę, kur lankėsi hip hopo ir urban kultūros festivalyje „Live from Kaunas streets 2011“ ir informavo apie renginį su gausybe nuotraukų ir vaizdo medžiagos.

Klaipėdiečiai Eglė ir Algirdas perduoda savo atsiliepimus apie spektaklį „Nuodėmių miestas“, o Auksė visų klausė, ar susimąstome, ko verta kiekviena mūsų gyvenimo diena. Šį klausimą reporterė kėlė po apsilankymo spektaklyje „Bučiuoju, Oskaras“. Kultūros frontą toliau palaikė reporterė Agnė, šįkart ji dalijasi spektaklio „Mistras“ recenzija, įvertinkite.

Paulius rašė nuomonę apie senus ir naujus laikus, o Agnė negalėjo praleisti šios temos pro akis ir parašė atsakomąją nuomonę. Tad galima pasidžiaugti, kad reporteriai pastebi vieni kitų darbus ir konstruktyviai kritikuodami vieni kitus siekia tobulėti.

Žinios iš visos Lietuvos

Ikrauk.lt džiaugiasi, kad reporteriai aktyvūs visoje Lietuvoje. Vieni informuoja apie atsivėrusią smegduobę ar augančius šiukšlių kalnus Vilniuje, kiti rašo apie valdininkų darbą Kaune, o bene labiausiai reiktų padėkoti potvynio zonos reporteriams – Edvardui ir Arūnui, kurie leido bent virtualiai pasižvalgyti po Rusnę ir, žinoma, klaipėdiškiui Domui, kuris dėl jūsų, skaitytojai, važiuoja daryti vaizdo reportažų!

Prizų lietus

Na, ką gi aptarus darbus, metas ir įvertinimui :)

Žiemos ralis. Tad už greitas žinias iš „Žiemos ralio“ ralio atributika apdovanojami Paulius Sviklas, Adelina Kiškytė ir Vytautas Pilkauskas. Visus reporterių rašinius iš ralio ir gausybę nuotraukų rasite šioje rubrikoje.

Sporto rubrika. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kalendoriai atitenka reporterei, pasivadinusiai Monjika, kuri stengėsi informuoti apie tai, kas nauja vyksta sporto pasaulyje bei ikrauk.lt reporterei-debiutantai Evelinai už operatyvumą įkraunant žinių apie Europos krepšinio čempionato burtų traukimą.

Ikrauk.lt talentai. Taip pat ikrauk.lt redakcija nori padėkoti visiems reporteriams, kurie krovė žinias ir nuotraukas iš „Lietuvos talentų. Visiems jiems (Urtė, Auksė, Akvilė, Rūta, Paulius, Mindaugas V., Giedrius L., Gabija) atitenka kvietimai smagiai praleisti laiką „ONE nuotykių parke“.

Savaitės geriausieji. Šiandien medalį už puikias temas ir iniciatyvumą kabiname reporterei-debiutantei Viktorijai Navickaitei. Antrasis savaitės geriausiasis – Edmundas Mikelionis, už tai, kad nėra abejingas tam, kas vyksta jo mieste! Savaitės geriausiems reporteriams atiteks „Knygų klubo“ įsteigtas prizas.

O jau rytoj skelbsime geriausio sausio mėnesio ikrauk.lt reporterio rinkimus, nepražiopsokite ir atiduokite savo balsą!

Nors ralis baigėsi, spaudžiam gazą ir įkraunam dar daugiau žinių!

P.S. Laimėtojus apie prizus ir jų atsiėmimą informuosime asmeniškai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt