Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ikrauk.lt savaitės apžvalga (sausio 31–vasario 6 d.)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusią savaitę rinkome geriausią sausio mėnesio reporterį, tad leiskite dar kartą sveikinimus perduoti Viktorijai Navickaitei. Taip pat praėjusią savaitę baigėme ikrauk.lt ir „Coffee inn“ rengtą akciją „Įkrauk žinių, mes įkrausim kofeino“, kurios metu kava nemokamai pasivaišinti galės per 160 ikrauk.lt skaitytojų.

Sveiki, ikrauk'eriai!

Praėjusią savaitę rinkome geriausią sausio mėnesio reporterį, tad leiskite dar kartą sveikinimus perduoti Viktorijai Navickaitei. Taip pat praėjusią savaitę baigėme ikrauk.lt ir „Coffee inn“ rengtą akciją „Įkrauk žinių, mes įkrausim kofeino“, kurios metu kava nemokamai pasivaišinti galės per 160 ikrauk.lt skaitytojų.

Žiemos linksmybės

Praėjusią savaitę ikrauk.lt nestigo žinių apie žiemiškas linksmybes. Reporteris Marius rašė apie Vilniuje siautusius snieglentininkus, Viktorija pasakojo apie čiuožimą nuo Tauro kalno pliaupiant lietui, kaunietė Daiva įkrovė žinių apie jėgos aitvarų čempionatą, o Andrius kviečia pasižiūrėti fotoreportažą iš šunų kinkinių sportinių varžybų. Tuo tarpu reporterė Rūta leido skaitytojams pajusti „Sartų“ lenktynių dvasią, ji pasakojo ne tik apie pačias lenktynes, bet ir apie kvapų bei šurmulio kupiną mugę.

„Žiemos ekranų“ atgarsiai, premjeros ir koncertai

Reporteriai aktyviai dalyvavo renginiuose. Štai Agnė P., Agnė S. ir Aušra lankėsi prancūzų kino festivalyje „Žiemos ekranai“. Viena iš jų  pasakoja įspūdžius iš filmo „Panelė“, kita – aprašė filmą „Mintimis toli“, įvertintas ir filmas „Bastūnė“, tad jei sugalvotumėt pažiūrėti šiuos filmus, pasitikrinkite ir reporterių nuomonę apie juos.

Fotoreporterės Anželikos objektyvas nepraleido pjesės „A. – visai kita“ premjeros. Ikrauk.lt debiutavo ir fotoreporteris Dalius, įamžinęs amerikiečių bliuzo muzikanto Larry Garnerio pasirodymą. Reporterė Adelina klausėsi instrumentinės muzikos grupės „Subtilu-Z“ atliekamų kūrinių bei kviečia jus susipažinti su vaikinais, kurie ne tik puikiai groja, bet ir patys gaminasi instrumentus.

Viktorija ir toliau džiugino savo rengiamais interviu. Vienas iš jų – su krepšinio komandos palaikymo šokėja, kitas – su svečiu iš Luizianos – Larry Garneriu. Taip pat Viktorija parengė publikaciją apie įspūdingą kelionę autostopu.

Reporterė Evelina išsijuosusi krovė sporto žinias, bet nepraleido ir laisvalaikio renginių. Ji skaitytojams pristatė ką tik pasirodžiusį lietuvišką filmą „Myliu kulką tavo širdyje“ bei informavo abiturientus apie tai, ką naujo buvo galima sužinoti kasmetinėje parodoje „Mokymasis. Studijos. Karjera“.

Žvitri reporterės Auksės nepraleido incidento prekybos centre.

Skaitytojų temos

Reporteris, pasivadinęs tiesiogiai ne tik apžvelgė filmą „Žalioji širšė“, bet ir užvedė diskusiją apie tai, ką galima ir ko ne žiūrėti vaikams ir paaugliams bei kokią įtaką jiems daro filmai. Vienu rašiniu reporteris neapsiribojo ir parašė dar išsamesnę nuomonę apie XXI a. paauglius. Daug dėmesio sulaukė skaitytojo Andriaus pasisakymas apie socialiniame tinkle „Facebook“ kuriamas grupes ir vartotojų mulkinimą.

Aktyvios praėjusią savaitę buvo vaikus auginančios mamos. Viena iš jų į redakciją kreipėsi teigdama, kad prekybos centruose nesudaromos tinkamos sąlygos tėvams su mažais vaikais apsipirkti, kita pasakojo, kad Kauno šaligatviai tėvams su vežimėliais tapo neįveikiami. Kviečiame ir kitus tėvelius pasisakyti, su kokiomis problemomis susiduriama.

Reporteris Remigijus gan operatyviai informavo apie Kauno gatvėse susidariusias spūstis. Tad galbūt po šio reporterio pranešimo, kai kuriems kauniečiams jų pavyko išvengti

Už pozityvų ir įkvepiantį interviu redakcija dėkoja reporteriui Lukrecijui. Jei tamsią žiemą trūksta šviesos, kviečiame paskaityti :)

Ar ką nors žinote apie Lietuvos urvus? O apie tai – kas yra speleologija, arba kokie iššūkiai tyko urvų tyrinėtojų? Jei ne – tuomet giliai įkvėpkite ir leiskitės į kelionę kartu su reporteriu Viliumi, parengusiu interviu su urvų tyrinėtoja Laura Tamoševiče.

Savaitės geriausieji

Šįkart savaitės geriausio reporterio titulą pelno reporteris Edvardas Lukošius iš Šilutės, kuris ne tik dalijasi nuotraukomis iš užlieto kelio Šilutė-Rusnė nuotraukomis, bet ir pasakoja kaip šilutiškiai leidžia laiką laukdami potvynio, o šiandien Edvardas pranešė ir apie tai, kodėl šilutiškiams duris užvėrė turgus.

Taip pat redakcija apdovanoja reporterį, pasivadinusį tiesiogiai, už įkraunamas filmų recenzijas bei išreikštą nuomonę. O už aktyvumą ir temų įvairovę savaitės geriausia skelbiama ir Evelina Žičkevičiūtė.

Savaitės geriausiems reporteriams prizą įsteigė „Knygų klubas“. Kviečiame reporterius parašyti mums el. p. ikrauk@15min.lt ir sutarsime dėl prizo atsiėmimo.

Gražios savaitės visiems! :)

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt