Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ikrauk.lt savaitės apžvalga (spalio 1-7 d.)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Smarki buvo ta pirmoji spalio savaitė – šitiek naujienų! Jūs krovėte ir krovėte žinias, o mes tik skelbėme jas, skelbėme... Aktyviai padirbėjo ikrauk.lt reporteriai ir skaitytojai – tokia gausa įdomių ir aktualių naujienų per vieną savaitę nuoširdžiai nustebino redakciją. Trumpai apžvelkime, kaip jums sekėsi.

Smarki buvo ta pirmoji spalio savaitė – šitiek naujienų! Jūs krovėte ir krovėte žinias, o mes tik skelbėme jas, skelbėme... Aktyviai padirbėjo ikrauk.lt reporteriai ir skaitytojai – tokia gausa įdomių ir aktualių naujienų per vieną savaitę nuoširdžiai nustebino redakciją. Trumpai apžvelkime, kaip jums sekėsi.

Ką nuveikė reporteriai?

Nors besibaigiant rugsėjui ikrauk.lt reporteriai buvo šiek tiek aptingę, prasidėjus spaliui jie vėlei aktyviai kibo į darbus. Itin šią savaitę pasistengė ir reporteris Vytautas Pilkauskas. Vaikinas krovė naujienas iš finalinės „Elite“ modelių atrankos bei „Olialia“ prekės ženklo atsisveikinimo renginio. Lyg to būtų negana, jis apsilankė ir virtuvės ševo Ruslano Bolgovo gimtadienio vakarėlyje. Reporterė Laura Bojarskytė smarkiai pasistengė kurpdama naujienas iš sostinėje praūžusių „Green Night“ renginių, o Agnė Patacakitė krovė savo įžvalgas ir vertinimus iš „Sirenų“ teatro festivalio.

Izabelė Pukėnaitė apsilankė sostinėje vykusioje senolių šventėje – čia buvo pagerbti daugiau nei šimto metų sulaukę Lietuvos gyventojai. Rūta Juozapaitytė pateikė skaitytojams interviu su šokėja Rūta Butkus bei įkrovė reportažą iš šiuolaikinių metų festivalio „Plartforma“, o Lina Pankratjevaitė pasakojo skaitytojams, kaip LMSU įvyko kraujo donorystės akcija bei dalijosi fotografijomis. Maža to, mergina apsilankė spektaklyje „Time line“ ir dalijosi įspūdžiais bei fotoreportažu.

Aktyvaus būta ir reporterio Dainiaus Nemanio – vaikinas krovė fotoreportažą iš Grūto parko ir VU ekonomistų krikštynų bei mokė mėgstančius fotografuoti, kaip padailinti savo nuotraukas. Monika Jonkutė vieną po kitos krovė sporto naujienas netik apie krepšinį, bet ir apie rankinį bei regbį, Lukas Snarskis praėjusią savaitę dalyvavo susitikime su „Žalgirio“ krepšininkais ir dalijosi įspūdžiais, o Darius Dubickis informavo skaitytojus apie savo sezoną sostinėje uždariusius baikerius.

Ką nuveikė skaitytojai?

Aktyvių būta ir ikrauk.lt skaitytojų. Štai Alvydas Žukauskas aktyviai pildė ikrauk.lt sporto rubriką: jis krovė naujienas apie nacionalinės krepšinio lygos komandas. Rokas Lukoševičius pasidalijo fotografijomis iš Lietuvos motociklininkų sezono uždarymo, Andrėj Sidorenko pateikė vaizdo reportažus iš įvykių Šiauliuose – čia buvo paminėta gyvūnų globos diena bei nuaidėjo kaštonų gelbėjimo akcija.

Skaitytoja Rita atkreipė dėmesį į akį rėžiantį įspėjamąjį ženklą ant kavinės sostinėje durų – lipdukas draudžia kavinėje lankytis pagyvenusiems žmonėms! Skaitytojas Egidijus Rupšlauskis dalijosi asmenine patirtimi iš ligoninės priimamojo, kur medikai tiesiogine to žodžio prasme atsisakė suteikti pirmąją pagalbą, na o Rasa įkrovė itin išsamų tekstą apie rašytojo Juliaus Kaupo kūrybą ir gyvenimą.

Skaitytoja Ieva apsilankė naujojo laisvalaikio centro „Kablys“ atidaryme ir pasidalijo įspūdžiais. Marius Beržinskas pasidalijo rasta medžiaga apie intenete viešai įžeidinėjamus lenkų tautybės Lietuvos gyventojus. Ši skaitytojo naujiena sulaukė galybės komentatorių diskusijų. Na, o Rasa Martens įkrovė savo įspūdžius iš kelionės į Keniją bei jos nesklandumus.

Dirbo ir redakcija

Kol reporteriai ir skaitytojai krovė naujienas, ikrauk.lt redakcija aktyviai kurpė planus, kaip toliau augti ir plėstis. Pradėjusi bendradarbiavimą su konkurso „Atradimas, pakeitęs dabartį“ organizatoriais, nuo šiol ikrauk.lt komanda kasdien publikuos po vieną konkurso dalyvio rašinį. Konkursantų darbus galėsite skaityti rubrikoje „Aktualu“, jie bus pažymėti specialiu prierašu antraštėje.

Na, o prabėgus dar vienai ikrauk.lt savaitei, metas apdovanoti geriausiuosius. Šią savaitę ypatingą AČIŪ sakome ikrauk.lt vyrams – reporteriams Dainiui Nemaniui ir Vytautui Pilkauskui. Jų aktyvumas kraunant naujienas skaitytojų kuriamame portale rodėsi esąs beribis, naujienos nenuvylė kokybe, o žinių skaitomumas taip pat maloniai nustebino. Šiuos ikrauk.lt reporterius apdovanosime leidyklos „Obuolys“ išleistomis Eleonoros Saracinos knygomis „Johnny Depp. Kaip skandalingiausias Holivudo atskalūnas tapo garsiausia pasaulyje kino žvaigžde“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt