Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 15d. 16:13

Ikrauk.lt savaitės apžvalga (spalio 8-15d.)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Rodos, bėgte prabėgo dar viena rudens savaitė. Kartais norėtųsi, kad laikas šiek tiek sustotų, tiesa? Antroji spalio savaitė pasirodė lietinga, šalta ir... gausi ikrauk.lt naujienomis, kurias pilietinės žurnalistikos portale aktyviai skelbė reporteriai bei skaitytojai. Kaip mums sekėsi šią savaitę? Trumpai apžvelkime.

Rodos, bėgte prabėgo dar viena rudens savaitė. Kartais norėtųsi, kad laikas šiek tiek sustotų, tiesa? Antroji spalio savaitė pasirodė lietinga, šalta ir... gausi ikrauk.lt naujienomis, kurias pilietinės žurnalistikos portale aktyviai skelbė reporteriai bei skaitytojai. Kaip mums sekėsi šią savaitę? Trumpai apžvelkime.

Ką nuveikė reporteriai

Panašu, kad ikrauk.lt reporteriai nesnaudžia. O kada galėtų, jei jų laukia šitiek renginių ir atrakcijų? Štai reporterė Rūta Juozapaitytė lankėsi Klaipėdoje vykusiame Algimanto Švėgždos tapybos darbų parodos atidaryme, Auksė Paltarokaitė apsilankė rašytojos ir „Varškės revoliucijos“ kaltininkės Zitos Čepaitės naujos knygos pristatyme bei PC „Panorama“ vykusioje knygų mugėje, o Vytautas Pilkauskas kaip visada puikiai pasidarbavo TV3 projekto „Šok su manimi“ tiesioginėje transliacijoje ir pateikė puikų fotoreportažą.

Monika Jonkutė ir toliau aktyviai pildė sporto rubriką rašydama apie krepšinį ir netik, Matas Valiulis dalijosi fotoreportažu iš Saaremos ralio Estijoje, Ignas Šalnaitis dalijosi įspūdžiais iš Kaune nuaidėjusios cepelinų dienos, o Agnė Patackaitė ir toliau dalijosi įspūdžiais su skaitytojais iš „Sirenų“ festivalio metu rodytų spektaklių. Akvilė Žaromskytė lankėsi filmų festivalio „Kino šortai“ atidarymo renginyje, o Raminta Ežerskytė savo ruožtu įkrovė reportažą apie Gyčio Ivanausko spektaklį „Raudonos kurpaitės“.

Aktyvūs buvo ir kiti ikrauk.lt reporteriai. Štai Monika Žiūkaitė lankėsi reklamos konferencijoje „Take me“ ir itin puikiai perteikė savo įspūdžius, Indrė Janavičiūtė įkrovė reportažą iš Elektrėnų pagrindinėję „Ąžuolyno“ mokykloje vykusio literatų klubo susitikimo bei vaizdo įrašą, kuriame matyti Lietuvos universitetų parodija, Dainius Nemanis lankėsi „Bohemiečių“ repeticijoje ir pasidalijo fotoreportažu.

Ką nuveikė skaitytojai

Taip pat aktyvūs, kaip ir reporteriai, buvo ikrauk.lt skaitytojai, vieną po kitos krovę naujienas įvairiausiomis temomis bei stebinę nuomonių gausa. Štai skaitytojas Algis Petrikas dalijosi pamąstymais apie lietuvišką alų, o skaitytoja Akvilė įkrovė daug diskusijų sulaukusią nuomonę apie reklamos įtaką mūsų gyvenimams.

Agnė pasidalijo įspūdžiais iš Vilniaus Sereikiškių parke vykusio šiaurietiško ėjimo akcijos. Itin skandalingą naujieną įkrovė skaitytoja, pasivadinusi „Avieteee“. Ji pasidalijo nuotraukomis ir vaizdo įrašu, kur matyti „Norfoje“ pirktuose saldainiuose aptiktos kirmelės. Marius Šakalys taip pat pateikė skandalingą naujieną apie PC „Maxima“ lentynoje aptiktą pyragą su... gyvomis musėmis.Itin operatyvus pasirodė skaitytojas Jaronimas, įkrovęs naujieną apie Tauragės rajone nuaidėjusią krušą. Mia Puočiauskienė taip pat, kaip jau tapo įprasta, įkrovė naujieną, sulaukusią didelio ažiotažo. Šįkart moteris prakalbo apie skaičiaus „23“ magiją.

Tomas Strazdas skatino skaitytojus kovoti už švaresnį Vilnių ir informavo apie naujos akcijos tikslus, o Dainius Gelumbauskas nemenkai prajuokino skaitytojus įkrovęs unikalų vaizdo įrašą, užfiksuotą eismo „kamštyje“ – vienas iš vairuotojų jame surengė tikrą šou. Maža to, Dainius taip pat atkreipė skaitytojų dėmesį į nesusipratimus, kylančius gavus mobiliojo ryšio operatoriaus „Bitė“ sąskaitas.

Ką nuveikė redakcija

Ikrauk.lt redakcija šią savaitę netik vieną po kitos publikavo jūsų kraunamas naujienas, tačiau užsiėmė ir kitais reikaliukais. Šią savaitę mes paskelbėme žaibišką fotografijų konkursą „Aš - ekstremalas“ bei išsiaiškinome jo nugalėtojus, na, o pasibaigus šiam konkursui kviečiame dalyvauti naujajame nuotraukų konkurse „Pirmieji žiemos ženklai“.

Šią savaitę ikrauk.lt redakcija norėtų pasveikinti skaitytoją Mia Puočiauskienę, paskelbusią naujieną apie paslaptingąją skaičiaus „23“ magiją. Naujiena ilgąlaik išsilaikė populiariausiųjų žinių dešimtuke, buvo aktyviai dalijamasi socialiniuose tinkluose bei sulaukė nemenkų komentatorių diskusijų. Miai dovanojame „Avon“ įsteigtą kūno priežiūros rinkinį, apie prizo atsiėmimą skaitytoją informuosime asmeniškai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt